Onemli Gunler Banner
Sayfa 671/852 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by ferhatla Yazıyı Oku
    30 gunluk agirlikli ortalamasi kaca geliyo acaba

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın ferhatla

30 günlük agırlıklı ortalamadan ziyade spk bu yönde bir adım atacak mı önemli olan bu

mevzuata hakim bir arkadaş bu yönde bilgi verirse daha saglıklı olur.

acaba bu konuda atladıgımız bir noktamı varda böyle taban seviyeden işlem görüyor

bende kararsız kaldım

umarım spk yatırımcıların yanında olur

saygılarımla

2.  Alıntı Originally Posted by acemi_yatırımcı Yazıyı Oku
    Sayın ferhatla

30 günlük agırlıklı ortalamadan ziyade spk bu yönde bir adım atacak mı önemli olan bu

acaba bu konuda atladıgımız bir noktamı varda böyle taban seviyeden işlem görüyor

bende kararsız kaldım

saygılarımla
    tsk

3. tabani acmaz degilmi bu saatten sonra

4.  Alıntı Originally Posted by acemi_yatırımcı Yazıyı Oku
    Sayın ferhatla

bende kararsız kaldım

saygılarımla
    arkadaşlar mevzuatta böyle bir ibare yok kolaylaştırılmış usulde birleşme bu genel kurul bile yapılmayacak spk nın kararı direkt tescil olabilir...

geçen net holding 10 şirket bu yöntemle aktfine kattı genel kurul yapılmadı...

emsal carfursa kiler birleşmesi sadece carfursa genel kurul yaptı oda süreçi 1 ay uzatır zaman kaybı boşuna...

ama spk son zamanlarda patron kesimine çalışıyor ayrılma hakkını kaldırdı yazdık bunları

şok market 12 tl halka arz izin veren kurumdan ne bekliyoruz

5. ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. Peki spk kabul etmez ise surec nasil isler?? Geri cevirip duzelt mi der yoksa kendisi bir deger belirler ve bu da tartismasiz son rakam mi olur? Yani cikacak spk bulteni ile bu is bitiyormu??
    Bilmiyorum olurmu ama toplantidan once yarina bulten cikarsa ne olur????

7. Arkadaşlar hisseler düşerken sağlıklı karar vereneyebilirsiniz fakat bu birleşme fiyatı hukuken uygun değil...O zaman bütün şirketler bu şekilde birleşme yoluna gidip halka açık hisseleri yok pahasına toplasın...Bence bu karar spk dan döner millete şükür dedirtip 5 tl den halka açık kısmi toplamaya çalışırlar...Bu fiyatlarda hissenin çok kalacagını düşünmüyorum...ytd

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ya bakın şahsi düşüncem buna katdılan olur katılmayan olur şimdi alttan almış adamlar dipten 1 milyon mal bu adamların mal toplama yatırımcı firması iş yatırım bunların mallarına bakın 3 milyon arttı adamlar kar peşinde değil sizin gibi mal toplama derdindeler bunuda 1,29 fiyat belirledigi malı 2,5 lerden bile alarak gösteriyor ki migros açıklama yaptı demişki benim 31 aralık fiyatım 5,373 demiş %90 olcak şeyden bahsetmiş kipayada 1,615 demiş ikisini bölün zaten konuşulan fiyatlar bunlar şimdi bu düşüşü gören herkes malını kaçyıro h0a elinizdeki malı büyütün derimi ytd değil düşüncem bu yönde malı büyütün sonucu bekleyin bundan sonrası için sadece alınacak kararları beklemektir ama size ayrılma akçesi veriyor ama migros bünyesindede birleşme var diyor eee sana fiyatınıda veriyor diyorki 5,373 sen alırsan kipa parasıyla yani 1,29 dan alacaksın 1 kipan 1,29 1 migros 5,373 sen bu parayla kaç migros alırsın onu hesap et derim ama spk hala birşey söylemedi biraz bekleyin panik yapmayın derim ama altını çiziyorum bunların hepsi şahsi düşüncem ve görüşümdür ytd asla değildir saygılar.

Sayfa 671/852 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •