Sayfa 671/1002 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amed abi yav, sende çalışan bir alet varmı hakikaten?

Gün içerisinde tüketilmesi gereken ve insan vücudu için daha sağlıklı olduğu kanıtlanan su pH değeri, 7,2 ile 8,5 arasında olmalıdır.

Senin alet her halde bozuk, tahminimce çalışmıyor.
    Şu konusunda araştırma yaptım. O sayı içindeki partikül sayısı imiş. Ph da önemli. Ben kaynak suyu dolduruyorum opm 250 çıktı bence 10 numara su. Şebeke suyu 300 çıktı. Filtreden geçince birşey kalmıyor. Temiz bir kaynak bulabilseniz iyi olur. Reha bey 42 nolu çayı denemenizi tavsiye ederim. Önce suyu koyup sonra çayı atarak demleyiniz. Aslan sütü kiğini olmaz ama keyif verir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
    AKP'nin isteğini reddeden İmamın başına gelmeyen kalmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçen yıl yapılan İzmir mitingine cemaat toplaması talebiyle arandığını ve bu talebi yerine getirmeyince hakkında soruşturma açıldığını açıklayan imam Yusuf Kılıç'ın başına gelmeyen kalmadı...

https://www.sozcu.com.tr/akp-nin-ist...kalmadi-p23750
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amed abi yav, sende çalışan bir alet varmı hakikaten?

Gün içerisinde tüketilmesi gereken ve insan vücudu için daha sağlıklı olduğu kanıtlanan su pH değeri, 7,2 ile 8,5 arasında olmalıdır.

Senin alet her halde bozuk, tahminimce çalışmıyor.
    Adam suyun içindeki parçacık değerinden bahsediyor oh değil. Ph başka ppm değeri başka. Eğer Ahmet abi 50 üzeri filtre değiştiriyorsa tam bilmiyor o mekanizmayı. Şu arıtma mekanizması reçine süzgeç olarak çalışır. Karbon Reçine suyun sertliğini giderir içindeki yabancı maddeleri absorbe eder. Sonra da o pamuksu filtreler ile süzme işlemi gerçekleştirilir. Ama filtre su ile çay demlersen bulanık çıkar. Bahsettiğim değer ppm olarak 0 olduğunda. Biz hastanede saf su ile çay demlemezdik çeşme suyundan demlerdik.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
    İstihdam piyasasında yaşanan “kırılganlık” genele yayılıyor

Zayıf talep koşullarına, işçilik maliyetlerindeki artışın da eklenmesiyle emek yoğun sektörlerde ortaya çıkan istihdam erimesi, diğer sektörlere de sıçradı.
    https://www.ekonomim.com/ekonomi/ist...-haberi-730372
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Buradaki vatan hayini gomünistlerin dediği gibi, markete bir giriyorum vay efendim 3 bin gaymeyle yok efendim 5 bin gaymeylen çıkamıyorum.
    Ve de atayiz.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Adam suyun içindeki parçacık değerinden bahsediyor oh değil. Ph başka ppm değeri başka. Eğer Ahmet abi 50 üzeri filtre değiştiriyorsa tam bilmiyor o mekanizmayı. Şu arıtma mekanizması reçine süzgeç olarak çalışır. Karbon Reçine suyun sertliğini giderir içindeki yabancı maddeleri absorbe eder. Sonra da o pamuksu filtreler ile süzme işlemi gerçekleştirilir. Ama filtre su ile çay demlersen bulanık çıkar. Bahsettiğim değer ppm olarak 0 olduğunda. Biz hastanede saf su ile çay demlemezdik çeşme suyundan demlerdik.
    Tembehte ediyorum yazıları gözünlen oku deye, arkadaşın sorduğu soru/aldığı alet pH metre ve pH (Turnusol) kağıdı ppm ölçer değil, G. Amedliğin lüzumu yok yani.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ve de atayiz.
    bizim toplum deist olduğunun bile farkında değil ..

kendini bilmek güzel
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

8. Dmax’te adam honda s2000’i aldı tamir etti

7000 pound’a sattı.

Aynı araba tr’de 50.000-75.000 pound.

Sayfa 671/1002 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •