Sayfa 672/1001 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    focabeyi üstad siz cv'yi hazirla dogru Almanya'ya , Hollanda'ya adam ariyorlar diyorlar

saka demiyorum cakici'nin mektuptan sonra bu ulke 20 sene daha kendine gelmez, zaten gelecegi yoktu da iyice midem bulandi bu isten.

hep duygusal baktik, duzelir dedik. ama durum ortada. bu adamlar oyle bir yerlestiler ki onumuzdeki yillarda duzgun yasayabilmek icin adam kacirma, bobrek ticareti, kiralik katillik yapsak daha iyi olur.
    Haklısın üstadım. 2021 hedefim iyi bir İngiliççe öğrenmek olacak zaten. Yani olmadı biz de gidelim Elamanyalardan kıskanalım Türkiye'yi hep kıskanılmak olmuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    ben nasıl bir yol izleyim nereyi tavsiye edersiniz?
    Tüketici hakem heyetine basvur.
    Sonuç alabilirmisin bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    ben nasıl bir yol izleyim nereyi tavsiye edersiniz?
    Tüketici mahkemesine gittinmi şeylerinden yumşar ********ler

4. platin 1000 $ ‘a doğru

5. Yarın kararı nerde karşılayacaksınız dolarda mı borsada mı mevduatta mı?

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Yarın kararı nerde karşılayacaksınız dolarda mı borsada mı mevduatta mı?
    Hepsinde

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    forumdaşlar axess akbank ın platin kart 189 TL aidat kesti dün ücret iadesi için aradığımda kabul etmediler ve kapatılmasını söyledim.

Artı olarak bankanızdan hiç bir msj mail istemiyorum dedim.

Aidat kesilmiş zaten kullanın chip para yaparsınız dediler ama hayır, zaten bu konu hakkında dilekçemi yazacağım dedim.

aidatlar için nereye dilekçe yazıyorduk bilen hatırlayan var mı?

myfinans ustadım bilirdi de vardiyada mı?
    Vardiyam başladı .

Şimdi eskiden bu iş daha kolaydı ama artık bankalardan aidatsız kart isteme hakkımız olduğundan bu tür aidatsız kartı değilde cafcaflı diğer kartlarını almışsak iade alma ihtimalimizde azalma oluyor.
    Genede şansınızı deneyin.
    Yol şöyle.

İinternetten e-devlet üzerinden de kolaylıkla Tüketici Hakem Heyetleri'ne başvuru yapabilirsiniz.
    Ona şöyle ulaşabilirsiniz: https://www.turkiye.gov.tr/tuketici-sikayeti-uygulamasi. TC Kimlik numarası ve şifre doğrulamasının ardından girdiğiniz site sizi https://tuketicisikayeti.ticaret.gov.tr/ adresine yönlendirecek. Bu adreste bazı bilgileriniz mevcut ancak e-mail adresi ve telefon numaraları gibi bir kaç bilgi eksik. Bunları doldurduktan sonra sağ tarafta yeni başvuru butonunu tıklayarak kredi kartını aldığınız bankanın bilgilerini yazdıktan sonra şikayet bilgileri ve uyuşmazlığa ilişkin belgeleri (aidat dekontu) ekleyerek 5 adımda aidat ücretini geri alma şansı yakalanabilir.
    Hakem heyetine müracaatınızda şu haberide ekleyinki heyet bu karara göre hareket etsin.
    https://www.haberturk.com/antalya-ha...i-karti-aidati

Hakem heyeti reddederse bu defa Tüketici mahkemesine gitmeniz gerekecek.En yakın adliyeye gidip başvurunuzu yapacaksınız.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hepsinde
    Yapma üstad biri verirse diğeri alsın olur

Sayfa 672/1001 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •