Sayfa 672/990 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Viop XLVII

Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    İnan Kıraç/ 86 yaşında

İpek Kıraç/ 38 yaşında

Paran varsa yeee BaBa.
    Gerçi bunların parası yemekle de bitmez, ancak kumar oynarlarsa para el değiştirir.
    Kızı 110 milyon TL, temettü almış..
    Temel Ticaret ten..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    satışlar devam ediyor.....bugün eksiden sonra toparlanma bekliyorum.....ama geçici...imkb100 5000 yoklayacak gibi duruyor.....hep hile....
    bu cevabı 9:35 de yazdım Rosensa abiye yazdımmmmmm yetrli herhalde....yeterli değilse bozkurt abi ile yazdıklarımı oku....ha ben kimseyi yönlendirmem....burda tek bir arkadaşın zararınını istemem ....asla kimseyle alay etmem ....hele bazı form üyeleri terste kalmış olabilir zarar etmiş olabilir düşüncesiyle onların moralini daha da bozacak tek bir söz yazmam mizacım değil..... Yazarken ağzımı bozmam hakaret etmem.....kötü söz sahibine aittir....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Kızı 110 milyon TL, temettü almış..
    Temel Ticaret ten..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kimin için çalıştılar bunca sene,tabi ki evlatlarına kalacak miras.
    Annesinden miras kalmış afiyetle yesin,içsin,gezsin,yatırım yapsın,%5 ini de hayır hasenata ayırsın.
    Baba (İnan) ölünce de onları da aynı şekilde değerlendirsin.
    İnan bey kızına miras davası açmakla çok ayıp etmiş,medya da bunların yazılması böyle 1 aile için çok ayıp.(kayıt dışı evlat varsa onun da hakkını versin)

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    bozkurt reisi ben de tebrik ederim ancak gün dibini 5040 olarak işaretlemişti 5080'de iken sonra 5021 gördük yeni dip olarak.
    böyle volatil piyasada 3ün 5in lafı olmaz tabi tebrikler

onun mesajı alıntılayan tokatyıldızı vuracakmış voliyi ama işlem açamamış
    en dipten açacaktım...ama sendikada arkadaş beni lafa tuttu kısmet değilmiş breeeee (Antakya ağzıyla...)

5.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Annesinden miras kalmış afiyetle yesin,içsin,gezsin,yatırım yapsın,%5 ini de hayır hasenata ayırsın.
    İnan bey kızına miras davası açmakla çok ayıp etmiş,medya da bunların yazılması böyle 1 aile için çok ayıp.(kayıt dışı evlat varsa onun da hakkını versin)
    Bilgi: çiftin kendi çocukları yoktur. İpek evlatlıktır.

6.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku

86 Yaşında adam ne yapacak parayı.?
    1 adeti 13 sent,günde 8 kez ihtiyacı olsa 1 dolar yapar.

7. Toplu satış gelinceye kadar satıp sonra alıyorlar bence, aynı şekilde toplu alım gelene kadar alıyorlar. Matriks vs donması dönüm noktası oluyor, o sırada sana işlem yapmaya da fırsat olmuyor atı alan Üsküdar'ı geçiyor.

Gün içi APS varken güzel indikatördü.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bu cevabı 9:35 de yazdım Rosensa abiye yazdımmmmmm yetrli herhalde....yeterli değilse bozkurt abi ile yazdıklarımı oku....ha ben kimseyi yönlendirmem....burda tek bir arkadaşın zararınını istemem ....asla kimseyle alay etmem ....hele bazı form üyeleri terste kalmış olabilir zarar etmiş olabilir düşüncesiyle onların moralini daha da bozacak tek bir söz yazmam mizacım değil..... Yazarken ağzımı bozmam hakaret etmem.....kötü söz sahibine aittir....
    bırak bana maval okuma sen benim arkamdan salladın mı salladın adamsan koyarsın nerede ben bildim dediğim yorumumu koyabiliyormusun yok çıkmışın bir ton cümle kurmuşun yok şu yok bu ulan günağın büyüğünü işleyip günah çıkarma işine girme bari sonra yaz kötü söz sahibine ait de yürü e iftira atmak ne oluyor , adam olana adam gibi yazarız dötü başı oynayana neden dötün başın oynuyor diye sorarız bak yine soruyorum ithamda bulunduğun msj koy şuraya
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 672/990 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •