Sayfa 673/1002 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Arkadaşlar merhaba. Çok iyi ve aktif yönetilen 10 adet yabancı hisse fonu önerisine ihtiyacım var. Bu sene getirisinin düşük kalması önemli değil. Ayrıca Amerika gibi tek bir ülkeye bağlı olmazsa iyi olur. Ayrıca fonları yazarken sadece kısaltmasını yazmanız fonu bulmamı zorlaştırıyor. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba. Çok iyi ve aktif yönetilen 10 adet yabancı hisse fonu önerisine ihtiyacım var. Bu sene getirisinin düşük kalması önemli değil. Ayrıca Amerika gibi tek bir ülkeye bağlı olmazsa iyi olur. Ayrıca fonları yazarken sadece kısaltmasını yazmanız fonu bulmamı zorlaştırıyor. Teşekkürler.
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=XXX
    Bu linki bir yere yazın.
    Üç büyük XXX le yazılı yere, 3 harfli kodu yazarsınız.
    fonun ismini bulmuş olursunuz

3.  Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba. Çok iyi ve aktif yönetilen 10 adet yabancı hisse fonu önerisine ihtiyacım var. Bu sene getirisinin düşük kalması önemli değil. Ayrıca Amerika gibi tek bir ülkeye bağlı olmazsa iyi olur. Ayrıca fonları yazarken sadece kısaltmasını yazmanız fonu bulmamı zorlaştırıyor. Teşekkürler.
    AFT, AFS, AFV, AOY akbankın bu fanlarından başka içeriği %100 yabancı hisse olan benim bildiğim fon yok zaten. hepsi de güzel yönetiliyor geleceği parlak. iş bankasının yabancı fonları illaki fonun içine bist de katar, yani değişken ve karma fonlardır ama onlar da başarılıdır, IPJ, IJC, IEV.

4. Teşekkürler arkadaşlar. Tematik olmayıp fon yönetiminin duruma göre cin gibi içeriğini aktif değiştirdiği fon var mıdır? Komple yabancı hisse olması da gerekmez.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    delişmenler kategorisinde , istanbul portföyün ip bende fonu , inliyo'nun ijlal fonu , refiye portföyün rapdiye fonu , ünlü jo'nun suç ve süha fonları , qinvest'in (qnbfinansbank olanı değil) delişmenleri kıvrak yönetiliyor.

davidoff mu cohiba mı montecristo mu ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    delişmenler kategorisinde , istanbul portföyün ip bende fonu , inliyo'nun ijlal fonu , refiye portföyün rapdiye fonu , ünlü jo'nun suç ve süha fonları , qinvest'in (qnbfinansbank olanı değil) delişmenleri kıvrak yönetiliyor.

davidoff mu cohiba mı montecristo mu ?
    Son sorunuzu anlamadım Hocam. Ama içimden bir his o soruyu anlamam için çok param olması gerektiğini söylüyor. Maalesef o kadar param yok. Delişmek ne demek onu bile anlamadım. Bir tür ayin mi?

7.  Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Teşekkürler arkadaşlar. Tematik olmayıp fon yönetiminin duruma göre cin gibi içeriğini aktif değiştirdiği fon var mıdır? Komple yabancı hisse olması da gerekmez.
    Tek bir fon var, gerisi hepsi fasa fiso

OFI

stopaj 0

içinde Çin ETF,Latin Amerika ETF,biyoteknoloji,yüksek teknoloji,temiz enerji ETF i var.

Yani hem coğrafik hem de tematik olarak risk dağıtılmış.

yönetim ücreti düşük

İçinde stopajdan kurtulmak amacıyla %10 kadar hisse fon ve %5 yabancı hisse fonu var

Buna benzer MJB ve YJK var

8.  Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Tek bir fon var, gerisi hepsi fasa fiso

OFI

stopaj 0

içinde Çin ETF,Latin Amerika ETF,biyoteknoloji,yüksek teknoloji,temiz enerji ETF i var.

Yani hem coğrafik hem de tematik olarak risk dağıtılmış.

yönetim ücreti düşük

İçinde stopajdan kurtulmak amacıyla %10 kadar hisse fon ve %5 yabancı hisse fonu var

Buna benzer MJB ve YJK var
    Hocam yeni bir fonmuş ama yukarda çoğu kişi ofi ofi dediğine göre herkesi oflatacak sanırım. Ben de ekleyeyim o zaman. Çok teşekkürler.

Sayfa 673/1002 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •