Sayfa 676/844 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 6750 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Garip gerekçeler ile bazı kişilerin mallarına çok rahat çökülebildigi,hukukun bir sopa olarak bazı kişilerin menfaatine kullanılabildiği ,en üst devlet yetkililerin garip iş iliskilerine girdiği bir ortamı yaşıyoruz..o yüzden de bu tür şeyler garip gelmemeli...alisabilmeliyiz..önümüzdeki seçimlerde bunu degistirebildiysek değiştirdik...degistiremediysek çok daha vahim işlere şahit olacağız...

2.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Eğer öyleyse, Euro power'ın Arzı ve bedelsizin diyeti ödenmiş. Şirketin büyümesi gelişmesi için olumlu ama etik olarak özellikle Yeni Şafak yani Albayrak ailesinin şirkete nufuzu çok kötü.
    Aynen öyle dostum...seninle aynı fikirdeyim .diyet ödendi..bu ülkede bir yerlere ödeme yapmdan pay vermeden tek başınıza yemenize müsade etmiyorlar..

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Aynen öyle dostum...seninle aynı fikirdeyim .diyet ödendi..bu ülkede bir yerlere ödeme yapmdan pay vermeden tek başınıza yemenize müsade etmiyorlar..
    Az kaldı dostum. Bitecek bu yağma.

4.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Az kaldı dostum. Bitecek bu yağma.
    Bu yağma bitecek öteki haremiler yağmayalayacak demek istiyorsun her halde...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Beğenmeyen satsın çıksın bencede kafanızda soru varsa 1dk bile beklemeyin... Madem iyi yönetilmediğini düşünüyorsunuz en doğal hakkınız...
    Sert satis olursa toplamak icin guzel firsat olur. Acikcasi daha onceki mesajlarimda bildirdigim gibi, yeni atanan kisiden once bu pozisyonu isgal eden kisiyle, yeni atanan arasinda cok buyuk bir liyakat farki yok. Yeni atanan kisi su an ki hukumete yakin olabilir veya olmayabilir, ancak isgal ettigi koltuk bagimsiz yonetim kurulu uyeligi ve sirketin dogrudan yonetimine bu pozisyonlarin bir etkisi olmasi pek mumkun degil yada cok sinirli.

Yilda belli sayida olan yonetim kurulu toplantilarinda el kaldirilip, indirilen oylamalar yapilir isin ozeti bu.

Tum dunyada boyledir, cok ciddiye alinacak bir pozisyon degildir.

Ancak, bu secime yaklastigimiz donemde, politik olarak iktidara yakin birisini atama, sirketin secimle ilgili tahminleri oldugunu gosterebilir mi diye de dusunuyorum.

Ben bunun uzerine dusunmenin daha saglikli oldugunu dusunuyorum.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Bu yağma bitecek öteki haremiler yağmayalayacak demek istiyorsun her halde...
    Bi sabret gelsinler onlarda aynı şeyi yaparsa aynı şekilde davranırız. Kim haksız yere bi yerlere gelip menfaat sağlıyorsa ruhu sonsuza kadar huzur bulmasın. Ama önce sakin.

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Bi sabret gelsinler onlarda aynı şeyi yaparsa aynı şekilde davranırız. Kim haksız yere bi yerlere gelip menfaat sağlıyorsa ruhu sonsuza kadar huzur bulmasın. Ama önce sakin.
    Ayni dilekleri paylasiyorum, haksiz yere pozisyon isgal eden birine musamaha edilmez.

Ancak, onemsiz bir pozisyonun, bu sekilde sirketin onunun acilmasi icin kullanilip ilerlenmesi maalsef hayatin gercegi.

Bu konuda elimizden fazla bir sey gelmez.

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ancak, bu secime yaklastigimiz donemde, politik olarak iktidara yakin birisini atama, sirketin secimle ilgili tahminleri oldugunu gosterebilir mi diye de dusunuyorum.

Ben bunun uzerine dusunmenin daha saglikli oldugunu dusunuyorum.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir.[/QUOTE]

Bedelsizin ve arzin daha fazla uzamamasi için günü kurtarma amaçlı zorunlu bir hareket bence. Yoksa seçim sonucunu öngörerek hareket etmek demek yönetimin muneccimlik işine girdiğini gösterir. Var mi üyeler arasinda astroloji uzmanı, cv ler incelensinn hemen🤣

Sayfa 676/844 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •