Sayfa 678/774 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. akp li olanlar günü yaşayanlar o gün bitince arkadaşlıklar ortak noktalar bereber yürümler beraber ıslanmalar hepsi biter tıpkı.
    canım dediklerini bir günde bozuk para gibi harcananların son halkası sn. bahçeli oldu ..düşmez kalkmaz bir allah derler,,insanoglu kendini en güçlü hissettigi an en güçsüz oldugu günmüş..halkı aydınlatanlar hayin kandırıp kandıralanlar vatansever mi oluyor..
    sanki başka türkiye varda yeniden devlet kuruyorlar..aklını benligini kaybetmiş degerler..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Yıldırım demiş ki "Eyalete ilişkin bişey varsa değişiklikte ben görevi bırakırım"
    Ref sonucu ne olursa olsun gidici olduğunu kendi de biliyor...
    😂😂

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Dün bi cahil ile tartıştım.. cahilliğin tecrübesiyle yendi beni. Gerçekler üzerine var olan Hiçbir delil hiçbir kanıt onu ikna edemezken, kendince yalan tarih yazmış birilerine inanmış. Öyle bir inanç ki bu bildiğimiz tarih külliyen yalan. Ah o açıklanmayan ve henüz belgesi olmayan tarih.... bir açıklansın hele. Bütün cumhuriyetin yalan olduğunu. ATATÜRKÜN BİZİ ASLLINDA İNGİLİZLERE SATTIĞINI. Vahdettinin melek olduğunu, abdülhamit hanın ne kadar ulu ulvi birisi olduğunu, cumhuriyetin ne kadar zulümler yaptığını bir diktatörlük rejimi olduğunu, ismet paşanın adaları musulu çuval ile para karşılığında sattığını. Lozan barış anlaşmasına katılanlardan birinin ermeni mi ne olduğunu çok şerefsiMiş bu arada.. hilafetin gerekliliğini, vs anlattı durdu.. tabi bu kadar yalan tarih konusunda cahilim ben. Adama delillerle vahdettinin atatürk hakkındaki idam fermanından, samsuna azınlıkları koruyup ayaklanmaları bastırması amacı ile gittiğinden vsvs delilleri ile gösterim.. ilk defa görüyormuş inanmadı.. kazım karabekir o tarihteki en rütbeli komutanmış. Öyle olmadığını anlattım. Cık. İnanmadı.. kısacası. Tarih yeniden yalanlar üzerine inşa edilmiş.. bu insanlar buna tayyibe inandıkları gibi inanmış. Delilleri yok ama devlet tarafından gizlendiği için günün birinde açıklanacağına çok eminler.. yani işimiz zor. Sadece cehaleti eğitim ile yenebiliriz. Ama burada örgütlü ve eğitimli üstelik yalanlar üzerine inşa edilmiş bir cehalet var. Allah yardımcımız olsun.
    Aslında iki farklı dünyadayız. Bölünmüşüz de haberimiz yok. ((

alıntı
    Sevgili dostum,
    Yaşın kaç bilmiyorum ama zaten bize ilk okul yıllarından itibaren dünya üzerindeki en şanlı milletin bizler olduğu, en namuslu milletin yine bizler olduğu, en cesur milletin yine bizler olduğu, en günahsız en yüce en mübarek cennete girecek sayılı milletlerden olduğumuz...vb öğretilmedi mi?
    Neden şaşırıyoruz ki artık. Yıllar önce başlamış bir proje.
    E nasıl kandırılacak insanlar? Hiçbir şey öğretmeyeceksin, diğer yandan da çok şey bildiklerine inanmalarını sağlayacaksın. Yaptıkları bu işte.
    Adam geçen gün kendini PEYGAMBER İLAN ETMEDİ Mİ? Mağara dedi, tıpkı oradaki örümcek gibi dedi, tıpkı peygamber efendimiz gibi dedi...
    E şimdi bir de kitap yazıyor işte, yeni anayasa 2010 da onaylandı, şimdi de başkanlığını onaylatmaya çalışıyor, kitap üzerine kitap yazıyor zat-ı muhterem (!).
    Yahu bu ülkede dindar diye insanlar kendi karılarını hocalara becertmedi mi?
    Al sana gerçek tarih, al sana müslümanlık, al sana dindarlık. Şimdi bunu yapanlar evet oyu verenlerle aynı safta yer almıyorlar mı?
    Ülkedeki profesör demedi mi yakın geçmişte "karım tayyipe helaldir" diye...birisi bitarafına "kıl" olayım der, öteki "tayyibin çıktığı televizyonu bel hizamızdan yukarıda tutmalıyız, aksi günahtır" der
    Tam anlamı ile "kafayı çizmiş, din ile bozmuş, cennete gidip yırtacağını sanan, tayyip başkan olursa da tüm dünyaya hakim olacağımızı" sanan bir yobaz güruhu ile aynı ortamdayız. Milleti cahil bırakarak, millete din pompalayarak yaptılar bunu. Çözüm ve kurtuluş ise tartışan ve araştıran nesiller yetiştirmekte.
    İşte tam olarak bunu istemeyenlerle mücadele ediyoruz ve kazanana kadar da edeceğiz.
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

4.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Yıldırım demiş ki "Eyalete ilişkin bişey varsa değişiklikte ben görevi bırakırım"
    Ref sonucu ne olursa olsun gidici olduğunu kendi de biliyor...
    ����

atamayla gelen davutoglu gibi gider ...zaten raferandumda HAYIR çıkarsa sn.yıldırım,da gidecektir ,,tahminim büyük bir ihtimal damat sn. albayrak başbakanlık için dört gözle bekliyordur...
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    hayırcı açısından hüzünlü son ne olabilir ki
    ezici bir EVET oranı
    rumenigge.. rumenigge hocam.. seni seviyoruz..

Amma..

Sn biritish'in kopyalayıp yapıştırdığı gerçekler yol oldu fezaya gitti...

Sen... haala seni bulduğumuz çayırdasın..

Kalma aynı çayırda..
    Sen de gel HAYIR'a..

Aha... ahanda tuturdun kafiyeyi bu sefer..

6. Neymiş RTE eyalet sistemi istermiymis. Buradaki rumen trol öyle diyordu...

@kacsaatolldu adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/kacsaatolldu/sta...284579840?s=09

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    atamayla gelen davutoglu gibi gider ...zaten raferandumda HAYIR çıkarsa sn.yıldırım,da gidecektir ,,tahminim büyük bir ihtimal damat sn. albayrak başbakanlık için dört gözle bekliyordur...
    Evet de çıksa hayır da gidici...

8. TARİH
    Elimde bir kitap var.
    Ahmet Cemalettin Saraçoğlu yazmış.
    ''Mütareke Yıllarında İstanbul,''
    Bugünden milim farkı yok.
    Sanki adam bugünü yazmış.
    -Mama ile yazı yazanlar.
    -Gazeteyi kullanan basın patronları.
    -İngiliz Algida'sı yalayanlar.
    -Yobazların kafası.
    -İç hesaplaşmalar.
    ++
    Vişnelik kalıtımsal.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 678/774 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •