Sayfa 68/142 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
Arama sonucu : 1129 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bluechip evet ama ben beşiktaşlıyım gibi bişey benim için. Sessiz kralımın sadık askeriyim
    Borsa hayatıma lot altı ile işbankasında tanıştım. Geceleyin heyecanla satardım. Alırdı işbankası.Sonra ayrıldık. Ama geçmişe bakıyorumda beni ben yapan hep işbankası ve grupları idi. Arada başka kağıtlarda tabiki var,hemde baya ama ana tema iş grubu.
    İlk arabamı isgsy ile sıfır maliyet aldım.ama en sevdiğim arabam o idi.yokuşlarda tıkanırdı ama yagidar idi.
    Evimin peşinatını tskb ile ödedim.
    İş bankası kurucu ile lig atladım.
    İşmenle x5 oldum.
    Ama artık yeter, iş grubundan 1 kağıt alıcam ve tutucam dedim oda anhyt!! Sessiz kral, seni iş menkul değerlerden toplamaya devam.
    Birgün herkes seni anlayacak,pirana gibi saldıracak ama sen iyi niyetini gösterip halkın senden faydalansın, sermaye herkese bölünsün diye bedelsiz vereceksin. Çünkü bi kral bunu yapar,paylaşır.bonkörlüğün bilenler tarafından dillere destan.
    Bakalım avane aracı kurumlar ne dicek.
    Gitsende gitmesende değerini bilenler var, ve her şey birgün mutlaka ederine gider....
    YOLUN AÇIK OLSUN.....
    Kurucusuna rahmet olsun.
    "Sermayenin azligi sizi ümitsizlige sevk etmesin.Metodik ve sistemli calirsaniz az para nemalanir ve büyür.
    Zeka dikkat iffet."Atatürk

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Kurucusuna rahmet olsun.
    "Sermayenin azligi sizi ümitsizlige sevk etmesin.Metodik ve sistemli calirsaniz az para nemalanir ve büyür.
    Zeka dikkat iffet."Atatürk

Evet sn. Uzunvade87, kurucusuna rahmet olsun. Akıl, bilim aşkı, mantık, zeka,deha, liderlik, yenilikcilik, çalışkanlık hepsi onda idi.

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Evet sn. Uzunvade87, kurucusuna rahmet olsun. Akıl, bilim aşkı, mantık, zeka,deha, liderlik, yenilikcilik, çalışkanlık hepsi onda idi.
    Gecen bir makalede okudum temettu yatirimciligi yapmis Atatürk üm.
    Ordan almis kârı baska sirket kurdurmus kalkmis tarimi kalkindirmis para kazanan sirketler yeni hamleler yapmis.
    İsi cok iyi biliyor ve en iyi adami isin basina getiriyor.
    Anhyt ye ben de guveniyorum.Ama hisse daginik ilerde yabanci gelirse siler supururler bunu.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

4. Son 4 çeyrek kar toplamımızda artış devam ediyor.

Geçen çeyrek 1,29 milyar TL yıllıklandırılmış kar var iken bu çeyrek 1,325 milyar TL olmuş.

Her çeyrek iyi sonuçlarla devam ediyoruz. Güzel bir sektöre ortağız gibi düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Gecen bir makalede okudum temettu yatirimciligi yapmis Atatürk üm.
    Ordan almis kârı baska sirket kurdurmus kalkmis tarimi kalkindirmis para kazanan sirketler yeni hamleler yapmis.
    İsi cok iyi biliyor ve en iyi adami isin basina getiriyor.
    Anhyt ye ben de guveniyorum.Ama hisse daginik ilerde yabanci gelirse siler supururler bunu.

Takaslarda Total açık gözüken 88 milyonun 73 milyonu citi+ deutche+ iş bankası ve iş yatırım menkul değerlerde.

Hisse bence kesinlikle dağınık değil, %15 halka açık, çok az bi oran ve kimse satmıyor. Tutan banka fon, yabancı vs. Değerini biliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Takaslarda Total açık gözüken 88 milyonun 73 milyonu citi+ deutche+ iş bankası ve iş yatırım menkul değerlerde.

Hisse bence kesinlikle dağınık değil, %15 halka açık, çok az bi oran ve kimse satmıyor. Tutan banka fon, yabancı vs. Değerini biliyor.
    Bireyselleri ve birkac fonu sallamalari lazim gitmesi icin ama gerek yok aliriz temettumuzu geceriz.
    Fiyat ne olursa olsun...
    Syg

7. TURSG çeyrekte 150 milyon kar getirmis..beklenti 280 milyon karmis...sigortacılık sektöründe BES dışındakiler tirt çıktı...galiba bir iki sene daha tirt bilanço yollamaya devam ederler gibime geliyor...döviz arttıkça maliyetleri de artıyor...bakalım 2022 ide bizleri neler bekliyor

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    TURSG çeyrekte 150 milyon kar getirmis..beklenti 280 milyon karmis...sigortacılık sektöründe BES dışındakiler tirt çıktı...galiba bir iki sene daha tirt bilanço yollamaya devam ederler gibime geliyor...döviz arttıkça maliyetleri de artıyor...bakalım 2022 ide bizleri neler bekliyor

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vay be. 8 milyar nakitle yaptığına bak tursg nin. Faizinin 3 aylığı 350 milyon tl!!! Araç parçaları üfelemiş harbi ki tursg en az dağılımda kaskosu olan şirkettir.
    Yapısal bi düzenleme şart. Bu araç fiyatları ile zor artık. Devlet sıfır araç satarken kaskoyu içine ekleyerek 10 sene paket halinde satmalı. El değiştirirse kalan kasko parasınıgüncel ödemeli. Kimse kasko yapmıyor, yapmak istesede

Sayfa 68/142 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •