Sayfa 68/650 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 537 - 544 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Anlaşılan odurki bu kadar fazla ky si olan hisseyi daha düşük fiyatlardan almak farz olmuştur. Patron bile olumlu haberleri satış için kullanıyorsa yani malına güvenmeyip yok pahasına satıyorsa burda bir gariplik var. Kim malını satar dahada yükseleceğini ve yatırımlarının karlı olduğunu düşünse. Yatırımlarıma güvensem 3,50 ve üzerine satabileceğim kağıdı asla bu fiyatlardan hemde olumlu bir haberin arkasından satmam. Buralar bile (2,65) alım için yüksek 2,50 ve altına sarkarsa ancak alınabilir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Sadece sesli düşünyorumm.

2. Bende yazarak düşünüyorum yine taklya geldik.

3. Esasında açıklanmaya muhtaç fiyat hareketleri bunlar... Bu fiyat hareketlerini iyi takip etmek de yarar var. Keza 100 bin endeks puanındaki fiyatı 60 bin endeks fiyatının çok altındaysa o hissede ciddi bir sorun vardır. Bu sorunu görmek ve gerekli önlemi almak resmi kurumların işidir. Tabi uyku hali mi torpil ve yandaşlık hali mi bilinmez ama epeyce kul hakkı yendiği de gerçek. Kimileri buna dolandırıcılık derse haksız sayılmaz. Organize işler, yatırımcıyı kasten zarara uğratma da denirse doğrudur. Ne yapmalı? İpucu: Haber sitelerine konu olacak kadar zengin malzeme var bu tahtada...

Teknik Yoruma gelince:
    Bu kadar muhteşem Yükselişten sonra Kâr Realizasyonu normaldir!
    Böylelerine tabi ki alçaksınız, vatan hainisiniz, soyguncusunuz, hırsızsınız demeyeceğim... Gözünüzü toprak doyursun demek yeterlidir...

Sağlığınız bol olsun arkadaşlar... Para pul bir yere kadar...

4. Olağandışı fiyat hareketleri için bir bilgi gönderilmedi KAP a demekki piyasanın normali olarak değerlendiriliyor.SPK Elindeki senedi belgele şikayetini yap diyor çok güven vermiyor,VERTU Yatırımcı ilişkileri senedi belgele sorunu sor diyor çok Üst perdeden duruş,yasa böyle istiyor sonuç bu haksızlık İÇİN suç duyurusu yapılabilir mi Cumhuriyet Savcılığına bu işlemlerin Spekülasyon olmadığını ispat gerekiyor bunun ipuçları yok gibi sanırım her hamle yoksul bir hareket olucak fena sıkıştık şimdilik tabi.Herkese iyi geceler.

5. O kadar mükemmel bir hisse ki olumsuz hiç bir şey olmamasına rağmen durmadan dusuyor

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Aklım,fikrim almıyor

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ben pazartesi vermistim 2 81 den iyi yapmışım maliyet 2.88 nerden donsen kar kardeşim

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    ben pazartesi vermistim 2 81 den iyi yapmışım maliyet 2.88 nerden donsen kar kardeşim

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı şeyi ben yapamadım farklı hissede. Bi yerde stop koymak lazım bazen zararına satsan bile karasına. satarken Alırken de bi hedef olmadı ama. Spek de biliyo bunları. O Bizden akıllı abicim o kadar. Ytd

Sayfa 68/650 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •