Sayfa 681/1002 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Valla bunlar memleketlerine de gidip geliyorlar.Ama genelde hep buradalar.Genelde orta sınıf insanlar,kendi ülkelerinde yaşamaya emekli maaşlarının yetmeyeceğini söylüyorlar.Tabi bunlar beyan ,gerçek nedir tam biliyorum desem yalan olur.

2.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ayasofya ppm değeri yüksek olan su gerçekten sakıncalı mı?
    Abi suyun rengi kokusu berrak ise ve ppm değeri 150-170 bunlar içilir. Çok klorlu suyu hiç ölçmedim.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O zaman aylık gelir hesabı çok değişir,arabanın kaskosu ,bakımı ,trafik sigortası ,trafik cezası falan demin yaptığım hesaba baya ek yapmam lazım)))))) Neyse içerik değişmez emekli ek geliri olmadan yandı.Rk gelir de her yıl enflasyon bazında artan türden olmalı.Çok zor bir ülke olduk.
    Geçinme konusunda kitabını yazdım. Az parayla tasarruf yada para kazanmanın yollarını arıyoruz. Geçen sene benim için harikulade bir sene oldu. Mart ayı itibariyle bir aksilik olmaz borsaya tekrar adım atacağız. Seçim öncesi tekrar ecnebi parası yada duruma göre altın böyle üç beş takla atarım. Ben seçimden sonra kkm işini hallederlerse borsa faiz ile parayı yönlendirecekler diye bekliyorum. Nasılsa beş sene seçim yok. İmamoğlu seçimi kazansın yada kaybetsin yeni cumhurbaşkanı adayı da yada Cumhurbaşkanı o diye düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben seçimden sonra kkm işini hallederlerse borsa faiz ile parayı yönlendirecekler diye bekliyorum.
    Yaniliyorsun.

ENAG Enflasyonu %129 , vadeli mevduat faizi % 40.

Bunlarla hic bir sey duzelmez, ama adam cikar yalan yanlis konusur.

5. Mkeles abi bana özelden numaranı ver sana su arıtma cihazı filtresi ile ilgili bilgi vereyim. Ben saf distile su ile ilgili bilgim baya var. 30 sene bunu hastanede kullandık. Biz 10 ppm üstünü kullanmazdik tetkikler de hata çıkıyor diye. Her hangi bir organda taş kum vs sıkıntısı yoksa 150 ppm su bile iyidir. Klorlu su en azından bakteri açısından iyidir. Zaten içtiğimiz suyun değerini sertliğini o yükseltir. Birde saf distile su iki şekilde elde ediliyor eskiden kaynamış su buharından edilirdi bundan çay demlerdik. Ama şimdi karbon reçineler var onun çay demi tadı rengi iyi değil kimi zaman bulanık çıkar.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yaniliyorsun.

ENAG Enflasyonu %129 , vadeli mevduat faizi % 40.

Bunlarla hic bir sey duzelmez, ama adam cikar yalan yanlis konusur.
    20 yıldır yalan dolan ile yöneten adam dan ne bekliyoruz. Avrupa gibi yönetim mi bekleyeceğiz. Ben bundan sonra seçim olur mu o konuda bile şüphem var.

İki saat saf su damıtık su farkı, şebeke suyuyla çay zart zurt bir şeyler yazdım, yanlış bir yere dokandım hepsi gitti.

Neyse en güzel çay, temiz kuyu suyuyla demlenir diyeyim kısaca.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Tavşanlı'da ki mahalle çeşmelerinin çoğunda memba suyu akar, onunla çay may olmaz dem tutmaz.

MAHALLE ÇEŞMESİ bunlar yine başka yerleri ile okur, neme lâzım kocamanca yazayım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 681/1002 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •