Sayfa 681/1078 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by t/a Yazıyı Oku
    xu100...

gap 'ın kapanmaya niyeti yoksa ortada büyük bir tobo görünüyor...

Hedef ise: 128.323 çıkıyor...

Trump, yaptırımların kaldırıldığını açıkladı. Bu da yarın açılışta hızlı açılışa neden olabilir. önemli olan devamının gelip gelmeyeceği.

Robotlar işin içine girdiğinden bu yana gap (boşluk) anlayışı da değişti. Dolmayan boşluklar oluştu...

şu andan sonra kötü bir durum olmadan o boşluk kapanmayacak gibi duruyor...!!!

5 gün daha bekleyelim ne sonuç çıkacak?

[ımg]http://taanaliz.tk/images/forums/xu100_d_23.10.2019_cs_lin_1.png[/ımg]

[ımg]http://taanaliz.tk/images/forums/xu100_d_23.10.2019_bm_lin_1.png[/ımg]
    elinize sağlık sayın t/a.
    Bu saatten sonra full hissedeyiz. öylede olsa böylede olsa 130.000 binler bir şekilde görülecek.

Üstadım...

"Olmaya oldu, tam olsun" dedim...

Platformda:

ISATR -> 08/08/2019 Son veri gelen tarih
    ISYAT -> Neden görünmüyor anlamadım...???!!!

Platform otomatik aldığından artık ISATR 'yi dikkate almamış. Akıbetini bilemiyorum...

Diğerlerini Siteye ekledim. Güncel hali ile güncelleme yapmaya başladım. Tablolar hazır ve grafikler yüklenme aşamasında...

AEFES, TBORG -> Özel sebeplerle bunları siteye eklemiyorum. Platformda ise otomatik geldiğinden ekli durumda. Çözümünü bulunca oradan da sileceğim...

Umarım bir eksik kalmamıştır. Fazla varsa onu da silerim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by MADEN_AVCISI Yazıyı Oku
    elinize sağlık sayın t/a.
    Bu saatten sonra full hissedeyiz. öylede olsa böylede olsa 130.000 binler bir şekilde görülecek.
    Allah utandırmasın inşaAllah...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    BIST Hisseleri Yeni Pazar/Grup Dağılımı

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    BIST Yeni İşlem Esasları

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Hayırlı Haftalar...

Bir süredir üzerinde çalıştığım ama ancak dün gece tamamlayabildiğim bir projem vardı...

Hisse senetlerinin ham fiyat verileri ile grafiğini görmek istiyordum.

Yani bölünmeleri ve temettüleri dikkate almadan, sadece Bülten 'de verilen değerlerle grafikleri hep merak ettim.

Bu durumda 1 gün önce fiyat 10 TL iken grafikte de 10 TL görünürken, ertesi gün bölündüğünde 5 TL olduğunda fiyat ertesi gün 5 TL olacak ama 1 gün önceki fiyatı yine grafikte 10 TL olarak görünecek. Yani gün içindeki fiyatları baz alacak. Geçmiş verileri bölünmeler etkilemeyecek...

BIST verileri en erken 1998 yılına dayanıyor. Daha eski bültenlere ulaşamadım. O nedenle şimdilik;

- Başlangıç tarihimiz : 01/10/1998

İnşaAllah daha eski bültenlere eğer varsa ulaşırım ve daha geniş kapsamlı grafikler hazırlayabilirim. Esas film zaten bu tarihlerden önce dönmüştü. Neyse ki; en azından 2000 yılı zirvelerini görebiliyoruz... :ok

Örnek olarak ASELS grafiğini paylaşıyorum...

Sizin için önemli olan bir hisse varsa paylaşabilirim...

ASELS 'nin şu anki görünümü:

PETKM...

Bir de böyle bakalım...

Ne görüyoruz...?

Sayfa 681/1078 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •