Sayfa 682/1001 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,284
    Bugün gurur duyduğumuz her eser, cumhuriyetin eseri. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!

2.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Bu dolar çok pis duruyor soliyim.cumhuriyeti kutlama sonra ye dayagi dolardan
    Yok , heyecan yapmayalım. Her zaman olduğu gibi küçük bir çark ile halledilir. Aklıma gelen ; ABD- İsrail son filistin topraklarını ele geçirmek için gazzeden insanları göçe zorluyor. Biz bu gaddarlara çok kızıyoruz ve - verin ulen, gönderin ulen hatta göndermeyin bizim gemiler gelsin alsın bu kardeşlerimizi. Siz de rahat edin, onlarda kurtulsun '' diyebiliriz. Zaten 85 milyon nüfus bize yetmiyormuş. Hazır savaş tecrübeli hamas kardeşlerimiz bize çok katkı yapacaklardır .

Böylece ABD memnun olur ve yabancı yatırımcılara yeşil ışık yakabilir. Aksın ülkeye dövizler. yesinler ağalar, eğlensinler nasılsa yine borcu millet öder.

Altin koptu gidiyor.geri donusu yok.

4. Onlara hep inandım ve güvendim.
    Sarı gacı ve camdaki kız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,541
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Altin koptu gidiyor.geri donusu yok.
    Vaziyet öyle,döviz-altının alım,satım makas aralığı yüksek olduğundan eurobond ve altın fonuna yüklenmiştim,altın fonu bayağı kazandırdı 2 ayda %25,eurobondda fena değil,tabiki altın gibi değil,1980 yılında ons 850 dolardı,bu seviyeye 3 senede gelmişti 150 dolardan,şimdiki karşılığı 2500 dolar yapıyor,bakalım 80 yılının seviyesine çıkacakmı !!!

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Ticaretin zor yılında Schengen çilesi

İhracatı azaltacak pek çok etken ortadayken TIR’cıların vize sıkıntısı bu soruna tuz biber oluyor. Bloomberg Businessweek Türkiye'nin haberi

https://m.bloomberght.com/ticaretin-...cilesi-2340861

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Yurtdisina cikan her turist Turkiye icin bir zarar

%99.99 u foto cekip sosyal medyada hava atmak icin gidiyor. %99.99 u inanilmaz cok alisveris yapip doviz harciyor. %99.99 u yabanci dili yok olsa bile iletisime gecip hicbir sey ogrenmeden geri donuyor

Ben olsam yasaklardim. Turkiyeyi bir aile gibi dusunun. Cocuklardan bazilarinin ayakkabasi yok her gun kuru ekmek yiyor ama bir cocuk mercedesle dolasiyor. Babada hata kafasina gore para dagitiyor.

Turkiyeye hicbir faydasi olmayan bir sey dis turizm. Bir de isin kedi kopek mama ithalat kismi var oda Allahlik. Sanki ulkede kedi kopek yemegi yokmus gibi

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Yurtdisina cikan her turist Turkiye icin bir zarar

%99.99 u foto cekip sosyal medyada hava atmak icin gidiyor. %99.99 u inanilmaz cok alisveris yapip doviz harciyor. %99.99 u yabanci dili yok olsa bile iletisime gecip hicbir sey ogrenmeden geri donuyor

Ben olsam yasaklardim. Turkiyeyi bir aile gibi dusunun. Cocuklardan bazilarinin ayakkabasi yok her gun kuru ekmek yiyor ama bir cocuk mercedesle dolasiyor. Babada hata kafasina gore para dagitiyor.

Turkiyeye hicbir faydasi olmayan bir sey dis turizm. Bir de isin kedi kopek mama ithalat kismi var oda Allahlik. Sanki ulkede kedi kopek yemegi yokmus gibi
    Tam G.Amed yorumu, sanki bu ülkenin binde biri (% 0.1) yabancı dil biliyor göt herif, Granada'yı, Pisa'yı, Keops'u görmeye giden yokmu sanıyorsun?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Hiyogrolif bilmeden Mısıra gitsem veya arapça bilmeden Endülüs eserlerini incelesem bu göte göre olmuyor herhalde?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 682/1001 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •