Sayfa 684/1003 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yahu 5 senede dolar 5 tl.den 26 tl.ye gelmiş o zaman devlet yok muydu..?
    bu son 5 senenin çoğunda da % 11 civarında enflasyon açıklamış adamlar, devletin varlığının güçlülüğü için mi prim yapıyor bu dolar..?
    Açıkladıkları enflasyona inanan azınlıktasın.Şimdi senin gibi düşünmeyenler küfürmü etmeli.Yukarıdaki görüşlerine katılmıyorum enflasyon %11 de o zaman 1 tllik ürün 30 tl olmuş.O açıklanan enflasyon senin varsa birikiminin erimesi maaşı az alman için yapılan taktikler.Devletin kendi tekelinde olan şeylerde yapsın %11.Yeniden değerleme oranı bile 6 katı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    kaç yaşında bu yalama amk, cümleye bakar mısın geçen gün benim yeğen de dolarlarını bankaya yatırdı

neyin göstergesi oluyorsa, komşuya sordum nereye gidiyorsun sterlinlerimi iş bankasına yatırmaya dedi, sen de mi anladın avrupa birliğine gireceğimize dedim, yoo kendime güven geldi birden, bizim patron paraları yurt dışından geri getirdi de, akşama forumda yazayım iyi bir gösterge olmuş dedim, sokayım tümevarımınıza..?
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yahu 5 senede dolar 5 tl.den 26 tl.ye gelmiş o zaman devlet yok muydu..?
    bu son 5 senenin çoğunda da % 11 civarında enflasyon açıklamış adamlar, devletin varlığının güçlülüğü için mi prim yapıyor bu dolar..?
    tamam da sorun şu an piyasada '' fiyatlamada '' ticari hayatı takip ederseniz ... kimse doğru düzgün projeksiyon yapamıyor fiyat istikrarı , fiyatlama algısında bozulma var.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Önümüzdeki günlerde teşvik primi uygulaması da geri gelecek dedi bankacı.

Pixel 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sizin yazdığınız teşvik primi sisteminden kat kat iyi..

5.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    tamam da sorun şu an piyasada '' fiyatlamada '' ticari hayatı takip ederseniz ... kimse doğru düzgün projeksiyon yapamıyor fiyat istikrarı , fiyatlama algısında bozulma var.
    lucky birisi yıllardır tüik'in açıkladığı enflasyon oranları gerçekçi, siz abartıyorsunuz deyip dolar açıklanan enflasyon farkından % 350 daha fazla değerleniyorsa dönüp bir şey demek lazım..!!

6. Son yıllarda değişen 50 tane merkez bankası başkanı ve ppk üyeleri olmasına rağmen yıllardır bankada ppk üyesi görevinde kalmaya devam eden emrah şener özyeğin üni dekanı olmak için görevinden affını istemiş / istifa etmiş diyorlar.

Damat berat ekolünün son temsilcilerindenmiş vs vs

KKM nin mucidi ve naci ağbal’ın 128 dolar olayının araştırılmasında ses kaydı alıp saraya ilettiği gibi gibi iddialar varmış

aslında bu emrah gölge başkanmış falan filan mevzular var

Evet Euro ya yaormisiniz dedim yapariz dediler ddkkm , vade sonunda gol yemekte var ama , döviz artarsa

8. 2023 vizyonuna inandık. Yıl 2011.

Sayfa 684/1003 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •