Sayfa 685/774 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    evet doğru düz okunmuş bir yazıya cevaptı,hatalı olmuş,olabilir biz hatadan dönmesini de biliriz,
    tebrik ederim hayırcıların çoğunluğu bu yazıyı yazmaz
    daha önce de söyledim hayır lehine kendi cümleleri ile mantıklı yazılan her yazıyı da zevkle okuyor cevaplıyorum
    kopyala yapıştırla başkalarına ait fikirleri burada ezbere yazanlar sadece yoruluyorlar ne kendilerine ne okuyanlara bir faydası olmuyor

2.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    Bir daha koalisyon olmayacağı için, EVET.
    degerli kardeşim koalisyonlardan bahsediyorsun..
    devlet istadistik kurumunun açıkladıgı yıllara göre büyüme kapasitesine bir bak incele ..
    birde şu 15 yıllık akp hükümeti ortalamasını al bakalım hangi rakkamlar yüksek bilgidenyoksun olarak konuşup kendini de kandırma ..oku oku oku cahil kalma ..allahım şu cahiil cuhala insanlardan ve şeytanın şerinden sana sıgınırım ..ne desek taş gibiler analamak istemiyorlar..söylediginiz ve savundugunuz seyin içerigini doldurun iki kelam yazıp kaçamayın..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    yukarıda yazdım telaş yok sakin
    aynı gemideyiz dolayısyla evet kazanırsa hayırcılarda kazanmış olacak çünkü ülke kazanacak
    hep demişimdir DÜŞMANIYIN OKUNU TAKİP ET
    pkk batı hayır için can siperane çalışıyor can havliyle hayır diyorsa
    bu EVET bizim lehimize demektir.

Batını has adamı rte

sen oyunları dümenleri yiyorsun herhalde hepsi algı oyunu tüm batı abd istiyor tek adamı ters kolpa Yahudi üstün hizmet madalyası alan tek Yahudi olmayan adamı başkan yapacaklar sizin gibi körler sayesinde hemi onu geç yemezler...

Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    degerli kardeşim koalisyonlardan bahsediyorsun..
    devlet istadistik kurumunun açıkladıgı yıllara göre büyüme kapasitesine bir bak incele ..
    birde şu 15 yıllık akp hükümeti ortalamasını al bakalım hangi rakkamlar yüksek bilgidenyoksun olarak konuşup kendini de kandırma ..oku oku oku cahil kalma ..allahım şu cahiil cuhala insanlardan ve şeytanın şerinden sana sıgınırım ..ne desek taş gibiler analamak istemiyorlar..söylediginiz ve savundugunuz seyin içerigini doldurun iki kelam yazıp kaçamayın..
    bence üç beş dakikanı alır hodri meydan
    enflasyon oranları
    faiz oranları
    hazinedeki döviz rezervleri
    yatırım tutarları
    milli gelir
    ne imiş nolmuş yıllar itibarıyla bak bakalım

5. Uyuyorsunuz uyuyor söylemlere bakmayın icraata bakın Hollanda hesapta krizinin ardından poaşı Hollanda şirketine sattılar ah ah yemeyin bu yolları van munit nasıl dümen olduğu ortaya çıktıysa gelecekde gerçeklerin hepsi ortaya çıkacak ama iş işden geçdikden sonra ortaya çıksa ne yazar..

6.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    bence üç beş dakikanı alır hodri meydan
    enflasyon oranları
    faiz oranları
    hazinedeki döviz rezervleri
    yatırım tutarları
    milli gelir
    ne imiş nolmuş yıllar itibarıyla bak bakalım
    ben sana geçmiş sayfalarda veya önceki forumda ayrıntılı olarak yazdım şimdi tekrar tekrar nakarat kısnmına gelmeyelim..
    senin neden evet dedigini anladık sanırım maaş iyimi bari senin yerinde olsam 1.000.000 € isterdim savunmak için..
    hiç olmaz ise üçbeş kelam yazıp sonunda köşeyi dönersin..fakat yinede senin yerinde olamam ben ülkemin ve çocuklarımıngelecegini düşünüyorum ..bir adamın düşüncesini degil..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. millet size öyle bir tokat vuracak ki pazar günü gerçi vurdu da muhalefet yok memlekette..

8. AKP KOALİSYONU :

Msp - Anap - Dyp -Fetö - Mhp nin bir kısmı - Bbp nin bir kısmı - Akiller - Yetmez ama evetçi solcular - Süleyman Soylu - Tuğrul Türkeş - Mustafa Destici - Kürtçü millet vekilleri

Aşure gibi bişey !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 685/774 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •