Sayfa 685/788 ÝlkÝlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 6304 madde; 5,473 - 5,480 arasý.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...xIRWufhqQ&s=19

M2004J19C cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayin Karani
    Aciklamayj yapan adamin soyadi friedman , yani bu islerin uc asagi bes yukari kime gidecegini tahmin edersiniz heralde , komur santralleri de var demis zaten Kureselciler is basinda iste normal sartlar altinda Tekfen de olurdu ama su anda buyuk taht kavgalari varken bu yapi bunlari bu islere sokmaz . Enka zaten avrupada kutur kutur enerji isleri aliyor nukleer de alir , tikir tikir isleyen bir yapisi var zaten . Beklentisi bize de bi ruzgar yaratir ama o kadar . Bizim kagidin boyle seylerle gitmeyecegi asikar, Twitter da yuksek takipci sayili bir kac buyuk oyuncu paylasimlarda bulundu tekfenle alakali, ayni kisilerin ulker ve aselsan paylasimlari da var . Kagittaki hareket bu grubun ilgisiyle alakali iste , yoksa baska bir sey aramaya gerek yok . Yarin reisimiz karadenjizde aciklamasini yapsin +5 den -5 e duser normale doneriz

3.  Alýntý Originally Posted by atakan-bjk Yazýyý Oku

2023 de rakamsal 50 üzeine atabilirse çýkýþ da hýzlanabilir belki....

Buna da þükür kötünün iyisi...

Yeni zirve yapa yapa yola devam...
    50 üzeri farklý bir tekfen bekliyorum kendi adýma....

Yeni yýla moralli bir giriþ yapacak anlaþýlan.....

2023 sonuna üç haneleri görebilme ihtimalini düþünüyorum....

enka ile beraber güzel tepki yaptý....

4.  Alýntý Originally Posted by Maximetu Yazýyý Oku
    Sayin Karani
    Aciklamayj yapan adamin soyadi friedman , yani bu islerin uc asagi bes yukari kime gidecegini tahmin edersiniz heralde , komur santralleri de var demis zaten Kureselciler is basinda iste normal sartlar altinda Tekfen de olurdu ama su anda buyuk taht kavgalari varken bu yapi bunlari bu islere sokmaz . Enka zaten avrupada kutur kutur enerji isleri aliyor nukleer de alir , tikir tikir isleyen bir yapisi var zaten . Beklentisi bize de bi ruzgar yaratir ama o kadar . Bizim kagidin boyle seylerle gitmeyecegi asikar, Twitter da yuksek takipci sayili bir kac buyuk oyuncu paylasimlarda bulundu tekfenle alakali, ayni kisilerin ulker ve aselsan paylasimlari da var . Kagittaki hareket bu grubun ilgisiyle alakali iste , yoksa baska bir sey aramaya gerek yok . Yarin reisimiz karadenjizde aciklamasini yapsin +5 den -5 e duser normale doneriz
    Doðru yani, bizim yönetimde zaten o motivasyon yok, 4 baþý mamur yedikleri önlerinde yemedikleri ardýnda dertsiz tasasýz devam ediyorlar.

5. https://www.dunya.com/ekonomi/suudi-...-haberi-678694

Suudi Yatýrým Bakaný’ndan â€ËÅ“3.3 trilyon dolarý her sektöre daðýtalým’ çaðrýsý
    Suudi Arabistanlý 100’ü aþkýn firma yatýrým ve ortaklýk için Türkiye’ye geldi. Ýki ülke arasýndaki siyasi iliþkilerin yarattýðý olumlu hava, yatýrým ve ticari alanlara da yansýdý. Ýki ülke arasýnda enerji, finans, inþaat, petrokimya, ÝK gibi alanlarýn yaný sýra Türkiye Eximbank, Suudi Arabistan Eximbank arasýnda iþ birlikleri anlaþmasý imzalandý.

belkim biraz etkisi olabilir...

6. Veeee Tavan 53,85
    daha çok yolumuz olmalý,henüz piyasa deðeri 1,065 Mlyr dolar
    Yatýrým Tavsiyesi deðildir
    Son düzenleme : KIDEMLÝ; 26-12-2022 saat: 16:26. Sebep: hatalý yazým

7. Sonunda bir an olsun kendi adima nefes aldim , ancak spek hareketiyle kalktigi icin o kadar rahat degilim keske bi haberle desteklenecek bi durum olsa. Yeni yatirim haberi , alacak haberi, toros haberi veya yeni is alimi . Bence ufak bi ihtimal azerbaycan alacagi olabilir bildigimden degil ama en olabilitesi olan o . Spegimiz parali spek bu sefer, bana ulasmaya calisma spegin adamlari kimseye benden ve cevremdeki insanlara aldirdigim es dosttaki lotlardan 1 lot yok ta ki sirketin ederi olarak dusundugum 2.4 milyar dolar degerine kadar o da yaklasik 125 tl eder , bosuna bana ulasmaya calisma bi sekilde. Gelir gelmez bilmem bizim icin bu sirkete konan para dagin basinda arazi aldik ne olursa olsun dedigimiz miktar ben coktan gozden cikardim bu firmayi. Hirsiz soysuzlara benden 1 lot yok bu kadar kahirin uzuntulu sureci yasattigi icin issiz oldugum donemde, artik yagli bir isim de var bu lanet firmadaki miktara da ihtiyacim yok genel kurulda haysiyetsiz onursuz kopeklerin suratina tukurmek icin gun sayiyorum . Fazla gaza da gelmiyorum bu sirketin hicbir seyine guvenmiyorum, bu sefer Guclu spek var tahtada Ona guveniyorum

8.  Alýntý Originally Posted by Maximetu Yazýyý Oku
    Sonunda bir an olsun kendi adima nefes aldim , ancak spek hareketiyle kalktigi icin o kadar rahat degilim keske bi haberle desteklenecek bi durum olsa. Yeni yatirim haberi , alacak haberi, toros haberi veya yeni is alimi . Bence ufak bi ihtimal azerbaycan alacagi olabilir bildigimden degil ama en olabilitesi olan o . Spegimiz parali spek bu sefer, bana ulasmaya calisma spegin adamlari kimseye benden ve cevremdeki insanlara aldirdigim es dosttaki lotlardan 1 lot yok ta ki sirketin ederi olarak dusundugum 2.4 milyar dolar degerine kadar o da yaklasik 125 tl eder , bosuna bana ulasmaya calisma bi sekilde. Gelir gelmez bilmem bizim icin bu sirkete konan para dagin basinda arazi aldik ne olursa olsun dedigimiz miktar ben coktan gozden cikardim bu firmayi. Hirsiz soysuzlara benden 1 lot yok bu kadar kahirin uzuntulu sureci yasattigi icin issiz oldugum donemde, artik yagli bir isim de var bu lanet firmadaki miktara da ihtiyacim yok genel kurulda haysiyetsiz onursuz kopeklerin suratina tukurmek icin gun sayiyorum . Fazla gaza da gelmiyorum bu sirketin hicbir seyine guvenmiyorum, bu sefer Guclu spek var tahtada Ona guveniyorum
    Aynen Sn Maximetu, bu yönetimin ne güvenilecek bir tarafý var nede þirketi iyiye götürebilecek durumu ve aklý. Sadece Toros la bir þeyler olabilecek se ne ala. Doðrusu ben de bu Hektaþ' ý Sasa'yý götüren tipler olurda diþlerine göre bulduklarý için ( sermaye ufak deðer düþük ) buraya gelirler diye bir umut içerisindeyim , umarým onlardýr da usd yeni zirvelere gider ve oralardan satar kurtarýrýz paçayý.

Sayfa 685/788 ÝlkÝlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •