Sayfa 686/1044 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
    Hayırlı akşamlar emekli yelekliler.

Ekşi sözlükte nasıl oldu buraya geldim ben derken okuduğum mesajı aktarayım.

....."en başarılı olanlar ise, eşi garanti bir işte çalışıp, kendileri de düşük pozisyonlu, ama rahat ve garanti bir işte çalışanlar oluyor. bu tarz işler, süpermen'in gazeteci clark kent kişiliği gibi bir nevi toplum içinde kabullenme için bir maske görevi görüyor. trader demektense x şirketinde çalışıyorum deniyor, hem ssk, özel sağlık sigortası aradan çıkıyor, hem de en kötü olasılıkta bir güvenlik ağı oluşturuyor. böyle tipler, kendilerini ele vermemek için özellikle işyerinde borsadan falan konuşmaz, sadece bilen bilir. o kırklarında, kapasite ve deneyim olarak kendisininden zayıf insanlar tepesine direktör olmasına rağmen kafası rahat, hiç iş ve kariyer hırsı olmayan ve stres yaşamayan, arkalarından iş bilmeyenlerin tembel tavşan dediği abilerinizin sırrını şimdi öğrendiniz. ..."
    diyerek entry girmişler.

Neymiş efendim:
    Demek ki trader olmak için bir vasfınız daha olmalı. Öldüm gülmekten
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

2. [IMG]Ekşi sözlükte nasıl oldu buraya geldim ben derken okuduğum mesajı aktarayım.[/IMG]

Bak bu cümleler sana heç yakışmadı selimcan, ne demek nasıl oldu buraya geldim.
    Ekşiye girmesen geleceğin yok demek ki, o zaman toptan terkedelim buraları.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]Ekşi sözlükte nasıl oldu buraya geldim ben derken okuduğum mesajı aktarayım.[/IMG]

Bak bu cümleler sana heç yakışmadı selimcan, ne demek nasıl oldu buraya geldim.
    Ekşiye girmesen geleceğin yok demek ki, o zaman toptan terkedelim buraları.
    Yok be abi. Ekşiye nasıl geldiğimi diyorum. Burası sık kullanılanlarda ekli duruyor. Yahu hem gözün görmüyor hemde kulağın duymuyor naapçam ben seninle.

Şimdi XGIDA ya bakıyordum ne kadar da güzel duruyor.

4. O olay şöyle hem eşi hem kendi çalışan insanlar bir maaştan birikim yapabiliyor. Bu birikimleri ile ileride ihtiyaca göre ev, araba, mobilya vs. alma imkanı olabiliyor idi bir zamanlar.
    Tabi bu birikimler çoğunlukla dövize veya altına çevrilerek yapılıyordu.
    Daha sonra hisse senedi piyasasının devreye girmesi ile birikimlerin bir kısmı bu mecraya yöneldi.
    İşte o dönem bu mecraya girenlerin hepsi kendine göre trader oldu.
    Şimdiler de dijital ortamın yayılması ile birlikte herkes trader oldu.

5. Vay canına puka vida diye bi söz vardı harbiden kör olduk he gözlük mü taksak.

Abowww buna hiç bakmamışım ya ben bakir bakir duruyor resim ortada.
    Ama içinden seç bi yiyecek içecek bakalım tadı nasıl hepsini birden yiyemeyiz boğazımıza dizilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990

Benim favorim KERVT ile AVOD idi. Kaçtı gitti. Bilmiyorum. Bu saatten sonra ne kadar etkili olur. Ortalıkta gıda firmaları tarafında acaip bi spekülasyon yapılıyor.
    Tıpkı bankalar rallisi öncesinde bankalarda yapılan spekülasyon gibi. Yani son kertede olabiliriz. Bilemiyorum.

7. Bunu kabaca bi çiziktirdim gazlama devam ederse 4000 ler görülebilir gibi.

8. KERVT çizgileri bu şekil pembe üstü haftalık kapanışlarda yukarda marj gözüküyor ama bende bu hisseye hiç ısınamadım ne hikmetse.

Sayfa 686/1044 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •