Sayfa 687/965 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 7717 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Bu dönemin hayal kırıklığı yaratan bilançosu netice itibariyle...Bu kadar cirodan bukadarcik kar çıkarmak gerçekten başarı öyküsü.Eger bugün genel piyasa iyi olmasa idi taban olacaktı bu hareketlerle..YAZİK.

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bu dönemin hayal kırıklığı yaratan bilançosu netice itibariyle...Bu kadar cirodan bukadarcik kar çıkarmak gerçekten başarı öyküsü.Eger bugün genel piyasa iyi olmasa idi taban olacaktı bu hareketlerle..YAZİK.
    Aslında çok kötü değil yıl sonuna da bakmak gerek. Geçen senenin 2 katı kar aciklayabilir yil sonunda, ben 3-4 kat bekliyordum tabi 100 milyonun üzeri olur diye onlar zor artık. pd/dd 0.8 hissede daha da düşebilir. Buraları hak etmiyor ama adamlar pislik. Pinsu zarar üstüne zarar açıkladı ama daha sağlam. Bence gidecekse birlikte gidecekler bu grup ama ne zaman gider belli değil. Şimdiye kadar gitmeliydi kim tutuyor bu hisseleri ya 5 yıldır düşüyordu zaten bırak gitsin artık.

Belki de satış filan olacak gerçekten ucuzdan toplamak istedikleri belli yani bana götüreyim mali yukardan satayım gibi durmuyor bilmiyorum tabi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Credit niye aldın niye boşaltıyor( ortalama buralardan aldın zaten) yapı kredi bu kadar işlemi niye yapıyorsun.(elde var sıfır)iş bi ara 100 binin üstünde net alımı vardı.takasa bile girmemiş hepsini satmış.bu hisseyle alakalı bir fok anlamıyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Credit niye aldın niye boşaltıyor( ortalama buralardan aldın zaten) yapı kredi bu kadar işlemi niye yapıyorsun.(elde var sıfır)iş bi ara 100 binin üstünde net alımı vardı.takasa bile girmemiş hepsini satmış.bu hisseyle alakalı bir fok anlamıyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Takaslardan hiç bir halt anlaşılmaz bence kaç elden işlem yaptıkları belli değil. Adamlar istediği gibi oynuyor yukarı aşağı saniyede tavana tabana gidebiliyor. Ytd

5. tam izolasyon şart,gerisini tosuncuk düşünsün,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. dün gelen bilançoda son üç 3 aylık kar beklentinin çok altında idi! Hemde goda maddelerinde tşcaret hacmi okadar artan son üç ayda! Okadar sütü peyniri kremi falan beleşrmi satmışlar!

Durım böyle olunca yatırımcılar süt dökmüş kediye döndü! Bu ticarette bir anormalik var. Son üç ayda yüzlerce milyon ciro yap kar sadece 3 milyon! Bu ticarette bir anormallik var!

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    dün gelen bilançoda son üç 3 aylık kar beklentinin çok altında idi! Hemde goda maddelerinde tşcaret hacmi okadar artan son üç ayda! Okadar sütü peyniri kremi falan beleşrmi satmışlar!

Durım böyle olunca yatırımcılar süt dökmüş kediye döndü! Bu ticarette bir anormalik var. Son üç ayda yüzlerce milyon ciro yap kar sadece 3 milyon! Bu ticarette bir anormallik var!
    Eskiden Bim de A101 de satılmıyordu sanırım? Bizim toptanda da var. Başka yerlerde de vardır. Yeni yerlere girdiği halde satışlar aynı bunu anlayamadım. Geçen seneye göre iyi ama ilk çeyreğe göre kötü. Acaba fiyatları mı düşürdüler bu dönem? Diğer gıdalar da pandemide çok artiramadi satışlarını bir kaç tanesi dışında. Acaba Pnsut restoranlara ürün veriyor muydu? Belki bundan dolayı satış azalmıştır? Ama şirket bir şekilde düşük kar açıklıyor 2. Çeyrek geçen senede aynı. Artık girsin ya ucuz bir hisse Kent gitti işte abartı gitti düştü gene toparladı bilançosu da iyi geldi. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Günaydın ortaklar.
    Bugün ne gösterir durum.19 lara doğru toparlaması mı yoksa yine düşüşle mi açması muhtemel görünüyor.

Sayfa 687/965 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •