Onemli Gunler Banner
Sayfa 688/993 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    aksine salık bakanı sevinir benim hastaneye gelir burada tedavi olamanlar diye bi de o tarafı var işin işine bile gelir.
    Aynen.

Gariban kamyoncuyu polis zoruyla pahali kopruye yonlendiren adamdan hersey beklenir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Boş Tost, Boş Baklavadan Sonra Boş Kurbanlıklar da Görücüye Çıktı...

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=406271
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Burada elestrilen Doktor'larin eylem bicimi.

Hakli haksiz konusu degil.

Yonetime tavir alacagim diye vatandasa eylem koymasi yanlis.

Basimdan gecti bir kac kez, adam konusmuyor.

Sozum ona deger vermiyor, adam hesabina almiyor.

Karsinda dikiliyorsun. Ilaci kendin soyluyorsun.

Bir de surat, sanki onun calisma kosullarini ben belirlemisim gibi.

Bu tavir, zamanla nefrete donustu ve vatandas artik can'a kastediyor.

Hakli olduklari, cok kucuk paralara calistiklari, insani sartlarda calistirilmadiklari, can guvenlikleri olmadiklari herkesin malumu ama vatandasa bu tavirlari yanlis.

Eylem koyacaksan, yonetime koy, gorelim ne delikanlisin ama karsinda parasi pulu olmayan fakire fukaraya babalanirsan hakli davani da anlatamazsin.
    bundan 4 sene önce evlendim.. gelin makyajı yapılacak..kalıcı makyaj..4 tan yer gezdik hepsi 1000-1500 tl civarı idi ..o zaman dolar 4 tl idi..bi tanesine gittik meshur diye..adam bildigin i..ne...yumuşak ...bana sulandı düşün..adam meşhur ya fiyat alacagız..bahane olsun diye kaş aldırmaya gittik hanıma..o esnada adamın biri pazarlık yapıyor.. dügün fotografı çekilecekmiş alacatıda ...bunuda yanında götüreceklermiş...alt tarafı kalıcı makyaj yapacak...birde orada çekmler esnasında sıcaktan makyaj akarsa onu tazalecek..15 000 bin tl istedi...amcam bgırsak kanseri oldu aynı zamanda..bagırsakları alındı ..midesinin bir kısmı alındı..özel hastanede oldu.. dr 24 bin tl aldı...hastane parası ayrı..amcam halen yaşıyor.. biri hayat kurtardı...24 bin aldı.. bir i..ne sadece makyaj yaptı diye 15 bin aldı...ama işin sonundda ne oluyor ..o i..ne ( atıyorum ismini selimcan ugurcan vs ..olsun..) aradaan seneer geçiyor.. aaa gelin makyajım çok güzel oldu.. ugurcan a yaptırdım deyip gerine gerine hava atılıyor...ama dr a gelinde..yaa dr çok para aldı bir araba parası gitti diye soyleniliyor..

4. Şarkıcı Mustafa Ceceli nin Kabe den kendisini aradığını ifade eden Mehmet Özhaseki şunları söyledi:

Beni bir müddet önce Kabe den Mustafa Ceceli aradı. Dedi ki; Mehmet Abi ben Hac dayım ama tavaf edemiyorum.

Mustafa hayırdır dedim, hayranların Kabe yi mi bastı, niye tavaf edemiyorsun? Hayır abi değil... Önümde bir Türk bayrağı var, bütün Hüccac; esmer, Uzak Doğu dan gelmiş sarı benizliler, küçük boylular önce geliyorlar Kabe de beni durduruyorlar, bayrağı öpüyorlar sonra da elimden tutup Kabe ye çeviriyorlar benim elimi açtırıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar. dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...n=5li%20Slider

5. Tamamlayıcı 10 muayene 3000 en düşük tarife bir kişi .

1500 e varsa hemde sınırsızsa link gönderin hemen yapalım .

Siz araba kaskoyu da 2000 e yaptırıyorsunuzdur kesin

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Burada elestrilen Doktor'larin eylem bicimi.

Hakli haksiz konusu degil.

Yonetime tavir alacagim diye vatandasa eylem koymasi yanlis.

Basimdan gecti bir kac kez, adam konusmuyor.

Sozum ona deger vermiyor, adam hesabina almiyor.

Karsinda dikiliyorsun. Ilaci kendin soyluyorsun.

Bir de surat, sanki onun calisma kosullarini ben belirlemisim gibi.

Bu tavir, zamanla nefrete donustu ve vatandas artik can'a kastediyor.

Hakli olduklari, cok kucuk paralara calistiklari, insani sartlarda calistirilmadiklari, can guvenlikleri olmadiklari herkesin malumu ama vatandasa bu tavirlari yanlis.

Eylem koyacaksan, yonetime koy, gorelim ne delikanlisin ama karsinda parasi pulu olmayan fakire fukaraya babalanirsan hakli davani da anlatamazsin.
    bu eylem kime, resmen vatandaşa. ananem covid oldu, 78 yaşında. covid oldunuz mu, artık şehir hastanelerinde bakım yok, poliklinik yok. hastalık geçince dahiliye ye gelin dendi. zar zor, yarın için randevu bulmuş bekliyorduk. grev nedeni ile randevumuz iptal edilmiş. ben şimdi bu doktorların neyini destekliyeyim.

7. Başkan kooooşşş

17,31 direnci yıkıldı

8. Bir an panik oldum.

Düştü düştü

17,3069

Sayfa 688/993 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz