Sayfa 69/1001 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Devalüasyon yapılması gerekir, KKM takoz oluyor gibi gibi.
    O takoz bir günde oluşmadı ki bir günde kalksın...Ben olsam KKM bitti derim...

Bu ay da dış ticaret verileri ithalat lehine artmış olacak a.q

Cesaretsizlikleri sistemi kitliyor...

Bakalım bu işin sonu nereye varacak...

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Devalüasyon yapılması gerekir, KKM takoz oluyor gibi gibi.
    Bunun mucidi ne bozuluyordur şimdi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bunun mucidi ne bozuluyordur şimdi.
    Memati, eski konuşmalarında, bunun mucidi Reis diye bahsetti hep. Kendisi sıyrıldı işin içinden.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    istanbulda trafik akaryakıttan dolayı mı azaldı yoksa işsizlikten mi merak ediyorum.1 aydır sipariş yok zaten elemanlarda benim ağustos full izinli yıllardır fındıkçı olduklarından.
    onların etkisi azdır sinop dehşet kalabalık her yer 34
    ayvalık aynı
    sığacık ve urlada aynıymış
    sanırım millet fiyatlar biraz aşağı çekilinc eyapamadıkları tatili yapmaya çalışıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Benim kkm ye 9 is günü var 1 kademe daha istiyorum sadece
    Son düzenleme : paramanya; 21-08-2023 saat: 13:28.

6. Son Dakika... AKP li Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmeleri devam eden memur ve emekli maaşları konusunda, Memurlarımıza bu zam'ar gelirken, emeklilerimize hiçbir şeyin gelmemesi olacak bir şey değil. Onları da inşallah memnun edecek adımları atacağız dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...ource=Anasayfa

Bence bu demektir ki, emekliye nah veririm.

Pardon nas..!

7. Türkiye de temmuz ayında 25 kadından 6 sı boşanmak istediği ya da barışmayı reddettiği için erkekler tarafından katledildi. Boşandığı eşi Avukat Ayşegül D.nin peşini bırakmayan Avukat Fadıl A.nın eski eşine yağdırdığı ölüm tehditleri verilen cezaların caydırıcı olmaması ve mevcut yasaların uygulamasındaki yetersizliği gözler önüne serdi: İnim inim inleteceğim seni, ağzından kan gelirken benden af dileyeceksin. Seni öldürmek istesem mahkeme engel mi olacak? Üç beş sene yatarım sıkıntı değil...

https://www.karar.com/guncel-haberle...stesem-1778852

Bunu bir avukatin demesi gercekten cok aci.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Son Dakika... AKP li Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmeleri devam eden memur ve emekli maaşları konusunda, Memurlarımıza bu zam'ar gelirken, emeklilerimize hiçbir şeyin gelmemesi olacak bir şey değil. Onları da inşallah memnun edecek adımları atacağız dedi...!

keşke yetkili ve etkili bi yerlerde olsa emeklileri bunıun kadar düşünen olmazdı.
    herlşey inculuz memedin başının altından çıkıyor
    emeklileri eziyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 69/1001 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •