Sayfa 69/263 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2101 madde; 545 - 552 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Ha neden iyi olur norvecliler en azından yüzde 2-3 alsat yapan Tatlısu kurnazlari gibi davranmazlar kanımca. Ytd

2. aynen abi inş fon alımıdır ilerisi için daha iyi olur

tabi toptan işlem pazarından verseler tahtada bu panik satışı yaşanmazdı

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    aynen abi inş fon alımıdır ilerisi için daha iyi olur

tabi toptan işlem pazarından verseler tahtada bu panik satışı yaşanmazdı
    Niye ki tekniğinde, indikatorlerinde böyle şeylere ihtiyacı var. Soguta soguta, dinlene dinlene, salına salına.. eğer öyle ise tabi, arka planı bilemem. Ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Niye ki tekniğinde, indikatorlerinde böyle şeylere ihtiyacı var. Soguta soguta, dinlene dinlene, salına salına.. eğer öyle ise tabi, arka planı bilemem. Ytd
    Bak denildiği gibi Norveç fonu falanda eğer bu dediklerim geçerli. Değilse başka türlü yazarım. Bu yüzden bu konuşmalar bu oluşum için geçerli. Yoksa yürek ciğer meselesi yazmak. Bana farketmiyor sonuçta ama vebal olmasın kimseye. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bak denildiği gibi Norveç fonu falanda eğer bu dediklerim geçerli. Değilse başka türlü yazarım. Bu yüzden bu konuşmalar bu oluşum için geçerli. Yoksa yürek ciğer meselesi yazmak. Bana farketmiyor sonuçta ama vebal olmasın kimseye. Ytd
    evet abi inş oyuncu alımı değildir bu hep baskı yapar aksi takdirde

Ben biraz rahat yazıyorum gibi gelebilir okuyanlara ! Birşey bildiğimden değil, zamanında çok yıprandim ama portföye bakınca çok rahatladıgim için, çok rahat yazıyorum. Zamanında yaptım çeşitli sektörlerden portföyü şimdi laylaylom modundayim. Kimi yüzde 50 kazanır, kimi yüzde 100 kazanır 2 sene hesabı yapar, 3. sene şu kadar düşerse yıllık kaç kazanmış hesabı yapar. Kimi de 7-8 misli kazanır hesap yapmaz. Ama zamanında yipranmislar olmalı ki kıymetini bilebilsin. Yıpranmadan olsaydı herkes kazanırdı, bu yüzden kimse kusuruma bakmasın. Ytd

3 gün sonra Kasım sonu bakalım emtialarla ilgili oluşumlara ozelliklede soda külü tarafı nasıl? Avrupa Asya ve Abd bölgeleri. Paylaşım yaparlarsa bulursam bende paylaşırım. Çünkü doğalgaz ve enerji zamları sebepli kapatılan yavaslatilan fabrikalar var özellikle Avrupa tarafında. Elbette talep ve arz sebepli fiyat oluşumları değişkenlik gösterebilir ama bedava kimsede mali vermez, en ucuza da alamayacağına göre, kontratlarda yıllık yapılmadığına göre. Kasım aralik önemli oluyor haliyle. Tabi yinede talep varsa meselesi ağır basıyor. Ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
    Norveç fonu gedikden almaz diye düşünüyorum, ytd
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

Sayfa 69/263 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •