Onemli Gunler Banner
Sayfa 69/439 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 3505 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    tabandaki satıcımı demek istedin 2 milyon lot
    şimdilik 2 milyon.. sürekli mal yığıyorlar.. patron haber göndermezse, yataya sarması zaman alır.. Ramazan Bayramı da 9 gün karantina olacakmış galiba.. A 101 de ULUUN - Ata Un bitmeden alalım bari...

2. 11.70 lerde tutunamazsa 9.45 lerde desteği var..

3. Dünkü kapanmaya yakın 3-5 hisse tavandan tabana gidince iskillendim...seans bitiminden sonra piyasa limintinden satış yaptım sabah gerçekleşti çok şükür...uluunda ky nin bu fiyatlarda hisse aldığını düşünmüyorum zaten günlerce tavan tavan gitti...kim alabilir ki??? Ky adına şirketin patronu iyi bı açıklama yapmalı diye düşünüyorum....bu ortaklık olur ihracatta patlama yaşıyoruz olur bir şey olur yani...artık satma imkanı da vermiyor...umarım her şey düzelir uluun yatirimcilari adına

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tabanda bekleyen kaç söyleyebilecek var mı

5. En son 2 milyon civarıydı
     Alıntı Originally Posted by kiimm81 Yazıyı Oku
    Tabanda bekleyen kaç söyleyebilecek var mı

6.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Dünkü kapanmaya yakın 3-5 hisse tavandan tabana gidince iskillendim...seans bitiminden sonra piyasa limintinden satış yaptım sabah gerçekleşti çok şükür...uluunda ky nin bu fiyatlarda hisse aldığını düşünmüyorum zaten günlerce tavan tavan gitti...kim alabilir ki??? Ky adına şirketin patronu iyi bı açıklama yapmalı diye düşünüyorum....bu ortaklık olur ihracatta patlama yaşıyoruz olur bir şey olur yani...artık satma imkanı da vermiyor...umarım her şey düzelir uluun yatirimcilari adına

daha ilk gün satma imkanı vermediği, o da piyasa kaynaklı...durun bakalım.. hem sabah 15,52 den bile satabilirdik.. sattık mı, satamadık... satsak iyi miydi, iyiydi.. 40 milyon TL ciro yapan rtabl nın 1 milyar tl ettiği yerde, 4 MİLYAR TL ciro yapan ULUUN 1 Milyar TL eder mi.. Hata ettik.. Tühhh....

7.  Alıntı Originally Posted by kiimm81 Yazıyı Oku
    Tabanda bekleyen kaç söyleyebilecek var mı
    3 milyon lot tabanda... 40 milyon para lazım.. hep bu pınar grubu yüzünden..

8.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    3 milyon lot tabanda... 40 milyon para lazım.. hep bu pınar grubu yüzünden..
    Bunlar pazartesi satmaz panik dağılsın bakalim

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 69/439 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •