Sayfa 69/478 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 3817 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by Colder Yazıyı Oku
    Yazmasın. Artık ft2 nin iki kişilikli olduğunu ve bi yanının siz olduğunu düşünüyorum. Yazmasın. Ve size de fikrinizi sormuyorum. Muhattap olmuyorum. Mesajlarımı alıntılayıp cevap yazmayın. Geçen gün uyarmıştım. Çok seviyorsanız chat yapın.
    Inadina yazar...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --hisse beklenen performansı göstermeyince olumsuz yönlerini gösterenler yüzenden gitmiyor algısı var hisse taşıyanlarda...sanki olumsuz yazılar nedeniyle hisse düşüyor??...
    Performs gayet yerinde... şikayetçi olan olduğunu sanmıyorum... dusuler genel piyasa ile uyumlu....bi iki haftalık hareketler referans değil....en az yillik bakmak gerekir....

--savunma mekanizması geliştirmek iyidir...kişiyi rahatlatır...devam edin...inkar edin yok sayın...belki rahatlarsınız....

Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Eleştiri, karşıt görüş iyidir.
    Fakat görüşünü empoze etmeye çalışan, kimse cevap vermiyorken bile aynı şeylerle floodlar yaparak sayfayı trolleyen, bir önceki gün dolu dizgin övdüğü kağıdı ertesi gün (sattıktan sonra) dur durak bilmeden yeren kimseler kötü, art niyetli, başkalarına ve kendisine saygısı olmayan, manipülatör vasıflı kimselerdir.
    --hiç hakaret yok....aynen niki gibi saygılı.

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --savunma mekanizması geliştirmek iyidir...kişiyi rahatlatır...devam edin...inkar edin yok sayın...belki rahatlarsınız....
    Kayseri seker rahatız etti galiba.....

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Kayseri seker rahatız etti galiba.....
    --o satışların maliyeti tablosu değil ki, olsa boş bırakılmaz....hem ara dönem, ara dönem ciddiye alınmaz...

İnkâr, kişinin çaresizlik ve güçsüzlük hissettiğinde başvurduğu bir savunma mekanizmasıdır. İnkar edilenler genellikle tehlike ya da hoşnutsuzluk yaratmaktadırlar ve benlik bunlardan uzaklaşmak ister.

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --o satışların maliyeti tablosu değil ki, olsa boş bırakılmaz....hem ara dönem, ara dönem ciddiye alınmaz...
    Tablo başlığı satışların maaliyeti....

Dikkate almayan kim...sen mi?..

Sayfa 69/478 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •