Sayfa 69/360 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Ben faiz kararını fed sonrası 2 puan diyordum ama 5 yaptı burdaki paylarımla bugün itibariyle vedalaştım. birleşim aldım. bobet,tınaz,birleşim, kocaer ve adel ile yola devam. kalan arkadaslara bol kazançlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Ben faiz kararını fed sonrası 2 puan diyordum ama 5 yaptı burdaki paylarımla bugün itibariyle vedalaştım. birleşim aldım. bobet,tınaz,birleşim ve adel ile yola devam. kalan arkadaslara bol kazançlar dilerim.
    hayrını gör...yolun açık olsun dostum...herkes kismeti kadar faydalanacak..bakalım kim ne kadar faydalanabilecek ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Dikkatimi çeken bir husus 1 hafta öncesine göre hacimde gözle görülür bir artış olması.

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Dikkatimi çeken bir husus 1 hafta öncesine göre hacimde gözle görülür bir artış olması.
    Green x ve diğer beklentileri yaklaştıkça hisseye ilgi artıyor...yabancıların da agresif aldıkları söyleniyordu...ben takaslara bakmadım ama bakanlar öyle söylüyordu...galiba hissemiz global bir şirket oluyor... bu gün sektörden bir dostumuzun da belirttiği gibi bu şirket amerikada olsa milyar dolarlık bir değerden değerlenecekti...piyasa yavaş yavaş hikayenin farkına varmaya başladı..biz atatp mize küçük mia diye seslenelim..lakabı küçük mia olsun...polyana gibi bir isim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. ikinci tavanımız da hayırlı uğurlu olsun...bekleyen kaç acaba ??

6. 45.12de 14bin lot var şuan satista

7. yeme bizi tavanla gene

8. bofa kimin malını satiyorsa saolaun varolsun

Sayfa 69/360 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •