Sayfa 690/993 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Atan atana.
    Her foruma bu videoyu yapıştırır oldum.

2. Egeduk kardeşim trol mu yok ortada Reha ve Ayhan başkanım çok sakinler

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Şarkıcı Mustafa Ceceli nin Kabe den kendisini aradığını ifade eden Mehmet Özhaseki şunları söyledi:

Beni bir müddet önce Kabe den Mustafa Ceceli aradı. Dedi ki; Mehmet Abi ben Hac dayım ama tavaf edemiyorum.

Mustafa hayırdır dedim, hayranların Kabe yi mi bastı, niye tavaf edemiyorsun? Hayır abi değil... Önümde bir Türk bayrağı var, bütün Hüccac; esmer, Uzak Doğu dan gelmiş sarı benizliler, küçük boylular önce geliyorlar Kabe de beni durduruyorlar, bayrağı öpüyorlar sonra da elimden tutup Kabe ye çeviriyorlar benim elimi açtırıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar. dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...n=5li%20Slider
    Çakma hikaye, daha evvelde Türk olduğumuzu öğrenince Hira dağında Yemenliler Reyise dua ediyorlardı, bu hacda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bellerinden üstü çıplak, deri pantalonlu, zencirli, işemeli konulardan sonra, böyle konular yayvan geliyor.

Bir tane yazacağım konu ama, garanti Silivri yolu gözükür bana, orada rakı da vermezler kalsın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

https://youtu.be/HaqegOt41Ro

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Şarkıcı Mustafa Ceceli nin Kabe den kendisini aradığını ifade eden Mehmet Özhaseki şunları söyledi:

Beni bir müddet önce Kabe den Mustafa Ceceli aradı. Dedi ki; Mehmet Abi ben Hac dayım ama tavaf edemiyorum.

Mustafa hayırdır dedim, hayranların Kabe yi mi bastı, niye tavaf edemiyorsun? Hayır abi değil... Önümde bir Türk bayrağı var, bütün Hüccac; esmer, Uzak Doğu dan gelmiş sarı benizliler, küçük boylular önce geliyorlar Kabe de beni durduruyorlar, bayrağı öpüyorlar sonra da elimden tutup Kabe ye çeviriyorlar benim elimi açtırıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar. dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...n=5li%20Slider
    sn. tınaz , sizi az çok tanıyor ve fikirlerinizi biliyorum. Buna rağmen bu tip haberleri buraya taşıyarak bunların değirmenine su taşımış oluyorsunuz. Adamlar , reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek sürekli kendilerini gündemde tutturuyorlar.

Onların mahallesinde bir tane bile muhaliflerin haberini bulamazsınız. Zaten 20 senedir gören gördü asıllarını. Suretlerine bakmaya gerek yok. Anlamayanlardan da artık anlamalarını beklemek 80 lik insandan çocuk beklemek gibidir.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bellerinden üstü çıplak, deri pantalonlu, zencirli, işemeli konulardan sonra, böyle konular yayvan geliyor.

Bir tane yazacağım konu ama, garanti Silivri yolu gözükür bana, orada rakı da vermezler kalsın.
    halbuki tekirdağ ne kadar yakın, göbek içmeye bıkarsınız hani bardağın çeperini süt gibi yapan cinsten..

Sayfa 690/993 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •