Sayfa 692/859 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 6868 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Etrafımda borsa kazandırıyormus diye yeni yeni yeni gelen ver borsayı bilmeyen öyle tayfa varki her fiyattan alır bedellilerin ruchanlarinda neler döndü izlemedinizmi adam asıl kağıdın 5 katından Rüçhan alıyor bilmiyor ne olduğunu ama yakındır 2020 senesi herkez kazandı kör göz bile ama bazılarının patlaması ve insanların borsadan zor duruma düşcegini düşünüyorum maalesefki
    Üstadım bilmediğim için soruyorum.
    Kaç tl. İle borsaya girene küçük yatırımcı deniyor.Bilen yazsın lütfen.
    Buda muallak aslında.

2.  Alıntı Originally Posted by mustd42 Yazıyı Oku
    Üstadım bilmediğim için soruyorum.
    Kaç tl. İle borsaya girene küçük yatırımcı deniyor.Bilen yazsın lütfen.
    Buda muallak aslında.
    Aslında borsada küçük yatırımcı tabiri bilmeden,araştırmadan,kulaktan dolma bilgilerle hisse alan
    aldığı hissenin bırak bilançosunu faaliyet alanını bile bilmeyen ve hisseden hisseye atlayanlar için kullanılan bir tabirdir diyebiliriz.
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

3. Adam x hissesi almış...neden aldın diye soruyorsun cok gidecekmiş diyor...beklentisi neymiş diye soruyorsun bilmiyorum malum sitelerde çok konuşuluyor diyor... hatırlarsanız bir ara link diye içecek vardı...adam link bilgisayarı içilecek link sanıyor...ya da silverline mutfak ürünlerini motor yağı sananlar bile var...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

4.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Adam x hissesi almış...neden aldın diye soruyorsun cok gidecekmiş diyor...beklentisi neymiş diye soruyorsun bilmiyorum malum sitelerde çok konuşuluyor diyor... hatırlarsanız bir ara link diye içecek vardı...adam link bilgisayarı içilecek link sanıyor...ya da silverline mutfak ürünlerini motor yağı sananlar bile var...
    Krvgd açılırken kervan alanlar var daha ne olsun yarın da yine sabahtan ya bunkagit çok konuşuldu diye dalan olcak umarım sonu iyi olur benim için kapanış önemli

5. hiç unutmam borsaya ilk girdiği zamanlarda ray sigorta tavan olduğunda ismi benziyor diye reysaş hissesi almıştım o zaman küçük yatırımcıydım halen küçük yatırımcıyım

6.  Alıntı Originally Posted by gratis Yazıyı Oku
    hiç unutmam borsaya ilk girdiği zamanlarda ray sigorta tavan olduğunda ismi benziyor diye reysaş hissesi almıştım o zaman küçük yatırımcıydım halen küçük yatırımcıyım
    Ustam ne güldüm yaa ;)) halen küçük yatırımcıyım))

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çok şükür bugünleride gördük ..

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Tavandaki lot miktarıni sorcaktik sabah hani dünden beri yaygara koparmayin boşuna dedik yok olmazsa yazmam diyenler çıktı

Sayfa 692/859 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •