Onemli Gunler Banner
Sayfa 694/1011 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Bence Rusya'dan ucuz petrol alıp Akdeniz fiyatı ile dizel ve benzin satma işine Ruslar çomak sokacak.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Credit Suisse PGSUS için 683,80 hedef fiyat ile ‘Endeks Üstü Getiri’ tavsiyesinde bulundu.

Önceden PGSUS THYAO'nun peşine takılıyordu bugün de tam tersi olsun
    Forumun maho ağası da, pegasus pazarlıyorsun demişti bana. CS de %40 a yakın bir yukarı potansiyel görmüş. Son iki yıl pegasus+tüpraş dedim sık sık, 2 yıldır da taşıyorum bu hisseleri. Öyle uçup kaçmasalar da, istikrarlı getirileri ile bit30 un yıldızı oldu bence bu iki kağıt. Hala bist30 un en potansyeli kağıtlarından bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    tabelayı böyle gösterdiğine göre satıcı çekmeye çalışıyor galiba arkadaşlar.. her gün açılışta aşağıları şöyle bi tarardı, onu da yapmadı bugün, yukarı da gidemiyor.. piyasayı herhangi bi yöne çekemiyor gibi, ne emmeye ne gömmeye geliyor piyasa, herkes tırsmış olmalı son günlerde olup bitenden
    Kara Erol, haniko düdüko?

4. Dunun benzeri olacak demektir. Dunde boyleydi. Son 2 saat alima gecerler.. endeks ucar.. bunlar sabah baski ile mal toplamak icin kullaniliyo
     Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Info -350
    Bofa -350

Kafa göz girişerek başladılar
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Herif akıllı saat 17:00 civarı elindeki istatistiği değerlendirip sert işlem yapıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Dunun benzeri olacak demektir. Dunde boyleydi. Son 2 saat alima gecerler.. endeks ucar.. bunlar sabah baski ile mal toplamak icin kullaniliyo

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Papaz 3 gün üst üste pilav yer mi bilemedim...

Yapıkredi geçenlerde de böyle bir işe girişmişti 50 bin kontrat civarı durmuştu ötesine geçmemişti.

7. Arbitraj faizleri %26-%31 arasında gibi.

8. Bofa + İnfo -1milyara geldi. 1 saatte bu kadar satış. Devamını piyasa zor kaldırır

Sayfa 694/1011 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •