Sayfa 695/1044 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Almasınlar diyeceğim Lütfü hocam ama maalesef, borsada yeni sayılan yakın arkadaşlar bile geçen gün bana abi sasa al ben aldım diyor.
    Bende hayırlısı olsun diyorum ne diyeyim.
    Alana satana hayırlı olsun hocam, ama ben çevremden kimseye banka harici hisse tavsiye etmiyorum uzun süredir, banka alan sadece bir kişi oldu o da arkadaşın abisi yani adamı tanımıyorum tanıdıklarda hiç banka yok
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Her halde bunlar da mantık şu, alınmış alınmıştır at kenara.

3. Emeği geçen herkese teşekkürler. Mümkünse Teknosa grafiği mümkün mü acaba?

Saygılar.

4. Neyse serbest piyasa isteyen istediğini alır satar, biri bir şey sorar ise al fiziki altın at kenara dan başka tavsiyem olmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Neyse serbest piyasa isteyen istediğini alır satar, biri bir şey sorar ise al fiziki altın at kenara dan başka tavsiyem olmaz.
    Altın a çaktılar bu arada. 1620 ler göründü. kriptoda karşılığı olan PAXG yi inceliyordum. Tam da 5 dk lık grafiğe hazırlandım. Neyse grafik KASIM başı bir flama verecek galiba.

Düzeltme : PAXG/TRY grafiğine baktım.30250 destek görünüyor.

Ya şimdi bi kritik yapalım dicem. Başımıza bi sürü şey gelme ihtimali var abi. Kendi başımıza bir yorum yapsak olmadık şeyler olur. En güzeli matematikle açıklamak bence. Ya da bi SASAcı çıkıp gelse de bize bu hisseyi alma sebebini açıklasa. Aydınlanmış oluruz. Bilgimiz görgümüz artar. Ya da gidip SASA başlığını mı bassak acaba. Ula orası da kalabalıktır şimdi tarikat gibiler bu SASAniler
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

6. TKNSA kanal ortası kesikli çizgi 15.20 tl civarı üzerinde kaldıkça sıkıntı olmaz yukarı doğru fibo rakamları izlenebilir.
    Altta 14.43 değeri takip edilmeli

7. Boşver selimcan sen onu bunu tamiratlık işler için senin çimentodan aldım minik iş görür mü yapacağım sıva dökülmesin geri iade ederim sana bak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Alana satana hayırlı olsun hocam, ama ben çevremden kimseye banka harici hisse tavsiye etmiyorum uzun süredir, banka alan sadece bir kişi oldu o da arkadaşın abisi yani adamı tanımıyorum tanıdıklarda hiç banka yok
    Lütfü abi buralardan banka alalım mı ?
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 695/1044 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •