Onemli Gunler Banner
Sayfa 696/1011 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Dip tepe analizimde GOODY sanki 3-4 aydır dipleri test ediyor. Pazar günleri çalışmayacağız talep az demişlerdi. Halka arz edilen ne olduğu henüz belli olmayan hisselerden daha iyi olması gerekir piyasa değeri 3,7 milyar TL ya da 190-200 milyon dolar seviyesinde. Hala düşüş trendinde, muhtemelen çok stok birikti, bilanço açıklanınca tekrar incelemek lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    En iyisi ekranı kapatıp kapanışa 2 saat kala gelmek... Boşuna ceyran parası yakmıyalım. Robotlar bugünü 5640-5670 arası sabitlemişler
    pala öder ceryan paranı ..nasılsa iki günde bir çarpıyosun adamcağızı

3. resme baktığımızda satışlar dünkü ikili tarafından ama belli olmuyor dönüp alıveriyor bir anda ...

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    pala öder ceryan paranı ..nasılsa iki günde bir çarpıyosun adamcağızı
    Puahahahhahsh
    kıskanma o benim ekmek teknem

Hergün inek gibi sağmazsan memeleri şişer hastalanır.

Şindi olay aslında basit,,, yükselir yada fışkırttırır diyorsan atıyon makinaya lönk cetonunu akşama eğer yükselirse katlıyon paraları
    Yada
    Burdan bi daldırıp çıkartır diyorsan atıyon makinaya şort cetonunu akşam pazarı olursa katlıyon paraları...
    Hergün para ve hisse dağıtıyorlar burda yıllardır bu dağıtım hiç bitmiyor...

Makinaya ceton atmıyacaksan tezgahımın önünü kapama hadi naş naş

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Şortinyanların sesi soluğu kesildi iyice. Kış uykusundalar desen kış bitti bahar geldi. Neredesiniz ayucuklar.

6. çıkamıyor muyuz , düşemiyor muyuz ?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Özel Sektör Tahvil miktarı 3-4 aydır azalmış, normalde sırf faiz kadar yeni borçlnma yapsalar artması gerekir. Bunlar genelde büyük şirketler oluyor.

Ya ihtiyaç yok, ya faizler yüksek.

Devlet tahvili ise artmaya devam ediyor. Devlet tahvilindeki yatırımcı sayısındaki geçen seneki artış ve sonrasında düşüşe dikkat! Faizlerin düşüşünü gören almış sonrasında dibi bulunca satmışlar.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Uzum zamandan sonra portföyüm endeksten pozitif ayrıştı. Bu dönüş sinyali olabilir mi?

Sayfa 696/1011 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •