Sayfa 696/1030 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Avm'nin food court'unda mi?
    Safir avm'de bir Kofteci Yusuf acilmis ki ne zaman gitsem dolu.
    Olu dogmus avm'ye hareket getirdi resmen.
    Syg,
    haklısınız.bende avm nin yanında çalışıyorum. köfteci yusuf'a girenin 4 de 1 'i kadar insan girmiyordu avm'ye

Ben son dakika golü ile 29 dan parayı bağladığıma mutlu olacağım galiba....MB süpriz yapar üzer dedim ama banka faizlerine bakınca pek olası görünmeyen bir durum.........Negatif faize devam......Bu yaştan sonra paraları alemde yedirecekler

Aralık ayı umarım Mevduatcı için bereketli olur.............

3. Enflasyon planı 13'te açıklanacakmış

4.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Gizem felan yok dostum. Sadece uzun yazmaya gerek yok, her şey internet şeyisinde var.
    Katılım bankası kurulmasını mı diyorsunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    aynı kağıt işbankası sitesinde alış satış fiyatı farklı gözüküyor yani osmanlı yatırımdan alıp işyatırıma virmanlayıp satarsak kara geçiyoruz. bir yerde hata olmalı
    https://www.isbank.com.tr/fiyatoran/...suTabMenu.html
    Haklısınız, büyük fark var, iş bankasının fiyatı dogrudur ve getirisi yüzde 30un altındadır o zaman, stopaj i da katarsak mevduat oranlarına gelir, zaten normali de bu!

6.  Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    Bu faiz oranlarıyla çocuk mu kandırıyorlar yarın tüm naktimle dolardayım perşembede vade donuşum var full dolara gececegim %5-6 arasi baglayip her ay aldigim dolar faizi de avm lerde yiyeceğim

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abd'nde de enf 3 .tamamını yerseniz erimiş olmaz mı ?

7. ilk oranı ben vereyim.bugün için Ykb %25.5 veriyor. ben %26 da direttim bakalım. iletti durumu yukarıya haber bekliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Bu stopaj indirimi 30 kasımda bitiyor ozaman ne yapmam gerek diye düşünüyorum vadem gelince yüksek orandan 1 yıl üstü baglasammı diyorum yoksa dolar ve euro paketi olarak parayı bölsem mi ? miktar 500k şuan kararsızım ama vadem 2 kasım bekleyip görücez sanırım ekim ayı bayağı haraketli geçicek bizim için sanırım söylediklerim yatırım tavsiyesi degildir şahsi fikrimdir.
    Ben olsam stopaj avantajınan yararlanmak ve yıl sonu avantajından yararlanmak için aralık sonu bağlamayı düşünürdüm.

Sayfa 696/1030 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •