Sayfa 696/975 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Herşey Yolunda problem görmüyorum 15 günün sonunda 2.80 göreceğiz inşallah sonra sert hareketler baslar 2.80 üzerinde tekrar yazarım herkese bol kazançlar.bi noktada düzeltme yapacaktır ama 2.80 e kadar devam

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Estağfirullah dayım, ne haddimize. Sizin Engin Bilgi ve tecrübeniz önünde selam duruyorum. Siz işinizi bilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

EstağfurullAllah umut kardeşim çok teşekkür ediyorum

seans içi hareketliydi cevap yazamadım kusura bakma, adamsın .

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bencede erkencisin

erken kalkan yol alır derler

yaklaşık 1.5 yıl oldu hedefle tanışalı birtane elmam vardı şimdi 2.5 oldu

yetmezmi diyorsun emlak kardeş

5. HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Egeyem paylarının satılacağına/görüşmeler yapıldığına dair bildirim yapılmadı. Neden görüşme yapıldığına dair daha önce KAP a bilgi verilmedi. Bu işler 1 günde sattım gitti ile oluyor mu? Burada özellikle ky ye yönelik bir art niyet var bence...Tavan satışı da haber kaynaklı belli ki...Satış firma için iyi haber ama bilgi eksikliği gelecek için düşündürücü...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by cyberd Yazıyı Oku
    Egeyem paylarının satılacağına/görüşmeler yapıldığına dair bildirim yapılmadı. Neden görüşme yapıldığına dair daha önce KAP a bilgi verilmedi. Bu işler 1 günde sattım gitti ile oluyor mu? Burada özellikle ky ye yönelik bir art niyet var bence...Tavan satışı da haber kaynaklı belli ki...Satış firma için iyi haber ama bilgi eksikliği gelecek için düşündürücü...ytd

sayın cyberd 12.500 lıra nedirki , 12.500.000 değil rakam ben olsam haber bile yapmazdım

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    sayın cyberd 12.500 lıra nedirki 12.500.000 değil rakam ben olsam haber bile yapmazdım
    O parayı bana verseler her yerde haber yapardımzaten baktım alan da akrabası belli ki hayırlısı olsun...

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    erken kalkan yol alır derler

yaklaşık 1.5 yıl oldu hedefle tanışalı birtane elmam vardı şimdi 2.5 oldu

yetmezmi diyorsun emlak kardeş
    benim 2.5 ay oldu

erken kalkan yol alır tabi anca kalkmaya başladı zaten hisse ;)

zirve 4.9 civarı.

girişim sermayelerinin önü açık bana göre . haftayı uzun barla kapadı bu hacimle devamı gelecektir diye umuyorum

haftalık grafik bakarsanız hedef genelikle trende uyan bir yapısı var hareket başladımı önüne set çekmek olmaz
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 696/975 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •