Sayfa 697/750 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747 ... SonSon
Arama sonucu : 5994 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Halka açık kısmın yüzde kaçı peruklu da bu hususta önemli.
    2017 faaliyet raporunda, halka açık olan hisselerin %15 holdingde oldugu yazıyordu. Vatandaşın bir bunu neden yazmışlar diye bu forumda sormuştu. Ben de kendisine buradan;
    Bu hisseleri 1,5-2tl aralıgında aldık. İleride fiyat yükselirse tekrar size iteleyecegiz. demek istiyorlar. diye cevap vermiştim. Gerçekten de geçen yıl 30tl üzerinde bu hisselerin tamamını sattılar

B

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    2017 faaliyet raporunda, halka açık olan hisselerin %15 holdingde oldugu yazıyordu. Vatandaşın bir bunu neden yazmışlar diye bu forumda sormuştu. Ben de kendisine buradan;
    Bu hisseleri 1,5-2tl aralıgında aldık. İleride fiyat yükselirse tekrar size iteleyecegiz. demek istiyorlar. diye cevap vermiştim. Gerçekten de geçen yıl 30tl üzerinde bu hisselerin tamamını sattılar
    Bende şunu sorayım emekli hocam, peki son günlerde hisseyi toplayan kim?

3. Borç çok geçen çeyrek gibi geleceğini düşünüyorum bayadır tutuyorum. Artık;
    1. Batarya üretip satıyoruz diyor kar etsin
    2. Avrupa elektrikli arabaya geçiyor. Çok istasyon sattık diyor kar etmeyen satışı ne yapayım kar et.
    3. TOGG için parça üretecektin artık onlarıda satmaya başlada para kazanalım.
    4. ZES her yere istasyon kuruyor. Parçaları Zararına mı veriyorsun kar et.
    5. Nikel fiyatı geçen seneye göre yüzde 30 üzerinde arttı eski fiyatamı satıyorsun kar et.
    6. Panel fiyatları düşmüş tv den kar et.
    7. ABD'ye ofis açtım. Mal gönderde satışın artsın

Türkiyenin en küçük ilçelerinde bile magazan var. Yüzde 20 iç pazara üretiyorsun nerede kar. 2 yıldır bekletiyor maliyor 27. Çok güvendim ne zaman bir şirkete güvensam ahımı alıyor. YTD.

Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Borç çok geçen çeyrek gibi geleceğini düşünüyorum bayadır tutuyorum. Artık;
    1. Batarya üretip satıyoruz diyor kar etsin
    2. Avrupa elektrikli arabaya geçiyor. Çok istasyon sattık diyor kar etmeyen satışı ne yapayım kar et.
    3. TOGG için parça üretecektin artık onlarıda satmaya başlada para kazanalım.
    4. ZES her yere istasyon kuruyor. Parçaları Zararına mı veriyorsun kar et.
    5. Nikel fiyatı geçen seneye göre yüzde 30 üzerinde arttı eski fiyatamı satıyorsun kar et.
    6. Panel fiyatları düşmüş tv den kar et.
    7. ABD'ye ofis açtım. Mal gönderde satışın artsın

Türkiyenin en küçük ilçelerinde bile magazan var. Yüzde 20 iç pazara üretiyorsun nerede kar. 2 yıldır bekletiyor maliyor 27. Çok güvendim ne zaman bir şirkete güvensam ahımı alıyor. YTD.
    Güzel sorular ama cevaplarını tek bir kişi biliyor PERUKLU

5. biraz daha zamana ihtiyacı var

6. Bilanço yu açıklamyacak varmi dikkatle okuyan zarar nasil.olur o kadar hasilat yapmis borcmu ödemiş

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne olmuş bilanço mu gelmiş

Sayfa 697/750 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •