Sayfa 698/993 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Dolar krizi üzerinden 1 yıl geçti. 1 yıldır aynı rakam demek yanlış olmaz. Krizde 18 görmüştü, şimdi de 18. Aralık 2021 de yaşatılan dolar krizi, dolar satıp borsa almak İçin olduğunu 1 yıl sonra herkes kabul etmiştir. Peki şimdi ne olacak. Ucuz dolar ne kadar daha ucuz kalmaya devam edecek. Yada yükselen borsa daha ne kadar yükselmeye devam edecek.

2. süreç tersine işleyecek gib duruyor
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Dolar krizi üzerinden 1 yıl geçti. 1 yıldır aynı rakam demek yanlış olmaz. Krizde 18 görmüştü, şimdi de 18. Aralık 2021 de yaşatılan dolar krizi, dolar satıp borsa almak İçin olduğunu 1 yıl sonra herkes kabul etmiştir. Peki şimdi ne olacak. Ucuz dolar ne kadar daha ucuz kalmaya devam edecek. Yada yükselen borsa daha ne kadar yükselmeye devam edecek.

3.  Alıntı Originally Posted by Fogel Yazıyı Oku
    süreç tersine işleyecek gib duruyor
    Şuan cidden en ucuz şey dolar. Fakat borsanın bu hale gelmesi için adamlar büyük uğraş verdi. Mesela gecen sene yaşanan dolar krizi. Krizden önce her akşam sekiz de konuşuyor, faiz düşecek diye, en son gün dolar 18 olmasını beklediği gün gece 22 de konuştu. Sonra borsa 3-5 taban yedi. Daha önce merkez bankasını ortada bir şey yokken kovdular, milyar lot banka hisselerini topladılar. En son borsada kredi falan giderken birden cumhur öldü haberini getirdiler. Sanırım %3 artıdan %3 eksiye döndü. 3-4 saat çıkıp bu haberi yalanlamadılar.

Yani Şuan borsada mevcut iktidar %90 oranında olaya hakim. Seçimde kazansalar da kazanmasalar da maldan çıkmak isteyecekleri bir yer olacaktır. Bunu bilmek tahmin etmek kolay olmayacak.

Bu hükümetin seçimde işi zor. Kolay olsaydı asgari ücret bu rakama gelmezdi. Korkudan eyt açıklanamıyor. Yeni yılda katar dan yine 2 milyar dolar gelecekmiş. Yılın ilk üç ayında uygun zamanda borsadan dolara geçmek gerekebilir. Bende temettü sorunu olduğu İçin bunu başaramayanlardanım. Bu kez şansımı dolarla denemek istiyorum.

4. Salı günü satış 19,00,
    yılı 20 kapatacağız yazdık mı yazmadık mı
    ben cahil adamım bankada ucuz la ordan al demeyin, dokunmam lazım la

5.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Salı günü satış 19,00,
    yılı 20 kapatacağız yazdık mı yazmadık mı
    ben cahil adamım bankada ucuz la ordan al demeyin, dokunmam lazım la
    18.69 geçilmez. Yıl boyu tüm hesaplar bu rakama göre bence. Ocak ayı ile yükseliş başlar diye tahmin ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    18.69 geçilmez. Yıl boyu tüm hesaplar bu rakama göre bence. Ocak ayı ile yükseliş başlar diye tahmin ediyorum.
    19+ Salı günü +++
    satış dahtakale
    tutmaz ise medwig üyeliğimi silsin
    asla uğramam, sözümü tutarım

Yıl sonu kapanış tahminlerini alalım 18.74 benden
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 698/993 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •