Sayfa 699/1000 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Sn Bahçeli gerçekten çok tuhaf bir insan
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

İstanbul'da Beykoz İlçe Seçim Kurulu yapılan itirazları dikkate alarak geçersiz oyların yeniden ve tüm partilerin müşahitleri huzurunda sayılmasına karar verdi. Beykoz'un ardından Fatih'ten de aynı haber geldi. / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Koray Aydın : İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ettiğim yönündeki haber ve yorumlar kesinlikle doğru değildir. Görevimin başındayım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,262
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Koray Aydın : İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ettiğim yönündeki haber ve yorumlar kesinlikle doğru değildir. Görevimin başındayım.
    ümit Özdağ etti diyorlar
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Mart ayı enflasyon rakamları yarın mı açıklanacak. ?

Beyoğlu 2.ilçe seçim kurulu Ak Parti'nin bazı sandıklardaki geçersiz oyların yeniden sayılmasına yönelik talebini reddetti.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    yarın açıklanacak.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    yarın saat 10 da ama bişey olmaz %1
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 699/1000 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •