Sayfa 7/1009 İlkİlk ... 5678917571075071007 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi kekik yağı sayesinde antibiyotik kullanmıyorum artık. Akü konusu çok önemli hayatın tekerlekli sandalye üstünde ise. Gittiğin yerde yolda kalmak var. Kazadan önce bir oto tamircisinde engelli biri ile karşılaştım. Adamın araba çok eski en ufak sorun vs ustaya sürekli en iyisini tak değiştir diyordu. O gün niye bu eski arabaya o kadar masraf ediyor idare edecek parçaları degisdirtiyor diye sorgulamiştim. Şimdi çok iyi anlıyorum onu. Ayrıca ucuz akü alıp 3-5 ay kullanmaktansa kaliteli akü alıp 2-5 yıl kullanmak daha kârlı.
    Bir akü ne kadar ki ?

2. yeni başlık hayırlı.. dolar da 1 tl olsun inşallah. amin.

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    LA, sen ülkenin kekik yağı stoğunu kurutmuş adamsın inanmam wallahi, ayrıca öyle her aküyü beğenmezsin pahalısını arıyorsun, La.
    Ayrıca nette beş kuruş yok. Kredi kartı ile aldık sarı gacıyi. Birazda kredi çektim o para var. Hazirana kadar böyle. Ha burada niye varsın dersen. Konya akp nin kalesi. Biriyle konuşup tartışırken üç beş dk sonra adamı öldürmek geliyor mal mal konuşuyor. Burada en azından kafama uygun insanlar var. Face bile bakmıyorum artık engelleye engelleye adam kalmadım. Hayatım uyumak YouTube ve burasından ibaret. Yaz gelirse kahveye gidiyorum taş oynuyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bir akü ne kadar ki ?
    Tanesi 400 EUR ya kadar.

5. Realites kardeş sürekli beni gıdıklama peşindesin. Ya çok kıl birisin ya da başka takıntıların var. Mesela kekik yağını bir araştır içinde ne var bununla ilgili bilimsel çalışmalar ne. Hatta Google kekik yağı karvakrol covid yaz neler çıkacak.

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yeni başlık hayırlı.. dolar da 1 tl olsun inşallah. amin.
    Keşke diyorum ama Japonların bile bunu yapamadı. Biz de 1 TL olsun kısa süre sonra köle pazarında bizi alıp satarlar. O kafayla giden planını yapanlar ticarette battı.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yeni başlık hayırlı.. dolar da 1 tl olsun inşallah. amin.
    Bir ara Japon yeni hiç yükselmiyordu. Kahtalı Mıçı kredi çekmiş japon yeni olarak. Onu gibi çok mağdur olan batanlar var. Aman ha dikkat.

8. forumda da para topluyoruz bu gece

8000 tl lazim.

1000 tl benden.

Sayfa 7/1009 İlkİlk ... 5678917571075071007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •