Sayfa 7/913 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 49 - 56 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. başta bu kağıdı aldıran olmak üzere reklamnı yapıp pohpohlayanlara ve bu kağıdı 8,21 lerden buralara getirenlere hakkım helal değildir. mübarek cuma saatinde üstüne alınan alınabilir..

asla yatırım tavsiyesi değildir..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by bolein Yazıyı Oku
    Kendi alıp satıyor çünkü kademeler bomboş herkes beklemede malı nasıl toplayacak. Kademelere alış satış girerek bekleyen insanların sabrını zorluyor olabilir. Tabi bunu anlamak zor dediğim gibi yanılıyor olabilirim de.
    yaw arkadaş..7,89 maliyet var kağıt 6,89 a gelmiş. beklemeyip de ne yapacaz..şemsiye girmiş. kurcalyalım da açılsın mı..onu mu istiyorlar..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    başta bu kağıdı aldıran olmak üzere reklamnı yapıp pohpohlayanlara ve bu kağıdı 8,21 lerden buralara getirenlere hakkım helal değildir. mübarek cuma saatinde üstüne alınan alınabilir..

asla yatırım tavsiyesi değildir..
    10 tl olsaydı ne diyecektin?birde onu duyalım....

4.  Alıntı Originally Posted by Aklını kullan Yazıyı Oku
    Condansator diye bir arkadas nasil onlem alalim demis. Onlemi biz degil yetkili merciler alacak heralde!
    SPK ya mail at o halde...veya BİMER e şikayet et yanlış bir durum tespit ettiysen...burdan atıp tutmakla olmuyor bu işler...

5. Arkadaşlar, burada kimse kimseye kızmasın. Herkes kendi aklı ve mantığı ile hareket ediyor. Bu işi bilen dediğiniz adamlar sizin gibi insanlar. Onlar zaten bu işi çok biliyor olsalar şimdi bir yerlerde kazandıkları parayı yiyor olurlardı. Bu işi sadece o tahtanın sahibi bilir. Oda buralarda vakit geçirmez. O yüzden ne ben bu işi biliyorum diyene inanın ne de gidecek ,uçacak ,kaçacak diyene. Kendinize inanın. Araştırın, inceleyin kararınızı verin. Bir çok aracı kurumun raporları yayınlanıyor onları takip edin. Burada ahkam kesen tiplere inanıp sonra da kızmanın pek bir anlamı yok. Kar ve zarar size yazılıyor. KUTPO ya gelirsek şirket karlılığını sürdürdüğü sürece korkulacak bir durum yok bence. Hisse düşse de sabırlı olanlar kazanacaktır. ytd.

6. Arkadaşlar Ben Seneler önce Bu kutpo'yu 20 TL cıvarında Aldım. Hisseyi öyle aşağı verdilerki, Hisseden Çıkamadım. Uzunca Bir Süre Hise Süründü Bazı Mağdur Arkadaşlar Şitketi Bilançolarında Alakasız yerlere yardım Yapıldığı İçin Mahkemeye Vermeye Karar verdi. O gün Bugündür Hisse Maliyeti 2.20lere Geldi.7.20lerden Sattım.
    Özetlemek gerekirse Bekliyebilirsen onlar Kaz oluyor. Beklemiyorsan Sen Kaz Oluyorsun Tercih Sizin

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Hissenin buralara kadar ki hareketini sert bir düzeltme olarak görüyorum .aşağıyada geldikçe ben almaya toplayama devam edeceğim .bu karlılık ile 3-6 aylıklarda sabredenler kazanacaktır.geçen ay 8 aldığım kağıdı bugün 6,83 lerden alabiliyorsun.
    Üzüldüğüm tek nokta giden hisselerimi satıp kutpoya girmem oldu.biraz bizi bekledeyecek sanırım.3 yılda olsa zararına mal yok spek efendi

8. Yeni forum hayırlı olsun.

Yazmadığımız günlerde yabancı takasından süratli çıkış devam etti. 18.85 takas ve bir ayda yaklaşık 600.000 çıkış oldu.

Tabii bunun anlamını bilmiyoruz, cepten cebe mi dağıtım mı ?

Forumlarda çoğalan isimler, yeni isimler bir fikir veriyor gibi. Büyük operasyonun devam ettiğini düşünüyorum. Bir iki yıl öncesinden sabırla 3 lerden topla, arası borsa teknikleri ile 9-7 arası dağıt. İyi işe benziyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 7/913 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •