Onemli Gunler Banner
Sayfa 7/33 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 261 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ALTIN.S1 - Darphane Altın Sertifikası

1.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Fark 28 kurusa cikti. Madem piyasa yapiciligi yapmayacaksan niye piyasaya suruyorsun. Gldtr zgolda döndü iş. Şu an gldtrden gidip almak bundan daha makul duruma döndü bir anda

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gldtr zgold fiziki olarak teslim varmı? altıns1 sanki fiziki olarak teslim edilebildiği için, ragbet goruyor olabilir. ......
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Fiziki altin isteyen gidip kuyumcukentten 1110 liraya istediği kadar altin alabilir. Fiziki altini likit piyasada istediğin fiyattan satamazsin. Emeklilik fonlarinin paralari basiyorlar umurlarinda mi? Böyle bir enstrüman piyasaya suruyorsan altin kac liraysa o paraya getirmek zorundasin.
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    gldtr zgold fiziki olarak teslim varmı? altıns1 sanki fiziki olarak teslim edilebildiği için, ragbet goruyor olabilir. ......
    M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. DEMEKKI NEYMIS 31/12 DEKI işlem dogru ve bilerek yapılmıs bır işlem...altıns1 an ıtıbarıyla 11,51..ons altın 1844 civarı.......kımse oyle 6 milyon lotu bodoslama almaz para bu sonusta 66 milyon cıvarı
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    DEMEKKI NEYMIS 31/12 DEKI işlem dogru ve bilerek yapılmıs bır işlem...altıns1 an ıtıbarıyla 11,51..ons altın 1844 civarı.......kımse oyle 6 milyon lotu bodoslama almaz para bu sonusta 66 milyon cıvarı
    11,60 altın s1

5. gr altın 1107 tl
    altıns1 1160 tl...........anlayan berı gelsın..altıns1 future piyasa gıbı??

bu marj bu kadar açık değildi

Deveye demişler boynun neden eğri?
    Deve yanıtlamış: Nerem doğru ki?
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

7. 31/12/2022 karanlık odada ,,şişman parmak dedik, yanlış aldı dedik.pacal malıyet 11,30 dan almıs olsa. bugun 0,30 kurus karda 5 gunde 1,8 milyon

borsa da işlem gören bir varlıkta fiziki teslimat niçin olsun? borsaya bir derinlik katacakken, sahip olan herkes fiziki teslimat isterse ortada mal kalmayacak, bu nasıl bir iş. diğer taraftan kimse dövize kaçmasın diye bankalar boğulurken, hisseden çıkan para hiç yorulmadan dövize geçmiş olacak. şu an 5 ton değil, 100 ton olsa çok rahat satılır.
    ky nin hisseden çıkıp dövize geçmesinden korkuluyor ise, bu ürünü fiziki teslimat olmaksızın, yani karşılığı olmadan 100-200 ton çıkarabilirsiniz.

Sayfa 7/33 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •