Sayfa 7/371 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2961 madde; 49 - 56 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Artık önü açıldı. Dip çalışması,desteklerin çalışması, yabancının okadar satması, artık bundan sonrası yoluna gider.
    Aynen.. bu durumdan dolayı artık yapmaz diye düşündüğüm, sürpriz diye nitelediğim güzel sıçrama da ihtimal dahilinde.. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    sayımız baya azalmı....Bu başlığı şu anda 14 kişi okumaktadır. (6 üye ve 8 ziyaretçi)

firtina55, aptamil, ezelbayraktar, hakan16, JoNaThAn, kazankazan
    Burdayız fırtına55 çalı arkasında beklıyoruz

3. 17 .40 tan karanlık oda da 170 k birilerine kitlenmişmi benmi yanlış görüyorum?

4. Borsa yatırım falan değil bildiğin iddaa olma yolunda. Speklerin ortalama maliyetleri o kadar düşük ki ; satarken de, alırken de bakmıyorlar. Neymiş AB aşı şirketiyle kavga etmiş,kaygıyı arttırmış. Bu virüs mutasyon geçirirken deli gibi aldilar dünya borsalarını, şirketlerle kavga ettiler diye mi sattılar? Sattılar da öğleden sonra niye aldılar. Kar realizasyonu yaptılar bence. Al %10'u cebe. Sadece Türkiye için konuşmuyorum. Tüm dünya aynı b. k.
    Temkinli olmakta fayda var. Kredili işlem ve panikte uzak durmamız lazım ky olarak.

5.  Alıntı Originally Posted by Taze Yatırımcı Yazıyı Oku
    Borsa yatırım falan değil bildiğin iddaa olma yolunda. Speklerin ortalama maliyetleri o kadar düşük ki ; satarken de, alırken de bakmıyorlar. Neymiş AB aşı şirketiyle kavga etmiş,kaygıyı arttırmış. Bu virüs mutasyon geçirirken deli gibi aldilar dünya borsalarını, şirketlerle kavga ettiler diye mi sattılar? Sattılar da öğleden sonra niye aldılar. Kar realizasyonu yaptılar bence. Al %10'u cebe. Sadece Türkiye için konuşmuyorum. Tüm dünya aynı b. k.
    Temkinli olmakta fayda var. Kredili işlem ve panikte uzak durmamız lazım ky olarak.
    Ee ben burada Niye her kötü durumda RTA lb ı anıyorum? Büyük ihtimal RTA dan bahsediyorsunuz değilmi ? Valla kolay kağıt değiştirmem ama sabahki o kötü havada RTA hareketlenince hiç değilse bir kaç gün RTA yı denesemmi demedim değil. İyiki öyle bir şey yapmamışım moral çok pis bozulurdu. Çünkü durum akşama doğru tam tersine döndü.

Rtalb gerçekten k.y. düşmanı gibi hareket ediyor. Ne zaman en küçük ilgili olumlu durum olsa bile tek günlük mal boşaltma fırsat ı olarak kullanıyor !

6. Neden kimsenin sesi çıkmıyor? �� Biliyorum galiba. Malesef takas yine bozuk! YTD.

Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    sayımız baya azalmı....Bu başlığı şu anda 14 kişi okumaktadır. (6 üye ve 8 ziyaretçi)

firtina55, aptamil, ezelbayraktar, hakan16, JoNaThAn, kazankazan
    Doğal seleksiyon 😂

8.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Doğal seleksiyon ��
    Doğal da iyimi kötümü o önemli.?

Sayfa 7/371 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •