Onemli Gunler Banner
Sayfa 7/25 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Yeni ilce yavuz sultan selim

1. Son durumlar nedir hallacli hakkinda bilgisi olan varmi bir ara serdar 72 vardi en taze haberler ondaydi mehmettk71 abi birazda hallacli hakkinda arastirma yapsan paylassan

HTC Desire 830 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ABB ile görüştüm. Parselisasyon çalışmasının bittiğini ve yeni tapuların dağıtılmak üzere olduğunu söylediler.
    Hallaçlı imar yolları ise açılmaya devam ediyor.
    Hayırlısı olsun....

LG-H788TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by AnkaraARSA Yazıyı Oku
    ABB ile görüştüm. Parselisasyon çalışmasının bittiğini ve yeni tapuların dağıtılmak üzere olduğunu söylediler.
    Hallaçlı imar yolları ise açılmaya devam ediyor.
    Hayırlısı olsun....

Merhaba benim velihimmetli bağlarda ada 116344 parsel 28 buraya yeni tapu verilecek mi bilgisi olan varsa yardımcı olmasını rica ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by yulucay Yazıyı Oku
    Merhaba benim velihimmetli bağlarda ada 116344 parsel 28 buraya yeni tapu verilecek mi bilgisi olan varsa yardımcı olmasını rica ederim.
    Parseliniz projenin dışında. Yeni tapu falan verilmez. Ancak imara girerse..

5. Projeye Ankara BB ve Melihgökçeğin kendi internet sayfasında hiç bahsedilmemesi yalnızca bir gözden kaçırmamıdır, yoksa bilinçlimi olarak mı yapılmıştır. Projede Herhangi bir geri adım var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

6. Proje devam ediyor yalniz benim kafamda soru isaretleri yok degil bakalim bekleyip gorecez yollar acilmaya devam ediyor ama hala bi ihale duyurusu veya reklam yok maalesef

HTC Desire 830 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by AnkaraARSA Yazıyı Oku
    Parseliniz projenin dışında. Yeni tapu falan verilmez. Ancak imara girerse..

Sayın AnkaraARSA parselimi daha önce incelemiştiniz çok teşekkür ederim yalnız bu parsele çok katlı gelir mi çok katlı gelecek diye almıştım lütfen çok rica ediyorum cevaplandırabilir misiniz?teşekkür ederim şimdiden

8. Ramazan Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın
    huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 7/25 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •