Sayfa 7/280 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2240 madde; 49 - 56 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Bu kadar güzel bir ortamda hâlâ kıramıyor zincirlerini

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    keşke öyle olsa.. piston tetiklemiş bugün..
    doğru demişsiniz hocam. ben 3 büyüklere baktığım için ilk bu çıktı sanmıştım.
    zaten yine batırmış sonra ..
    beklemeye devam bakalım.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3. https://resmim.net/cdn/2022/11/05/VdchM.png
    HAFTALIK
    https://resmim.net/cdn/2022/11/05/VdFMQ.png
    GÜNLÜK
    Bana göre şiir gibi grafikler. Fibo yükselen kanal ile Fibo düzeltme seviyelerinin mükemmel uyumu.
    Cuma günü dönüş sinyalini verdi. Pazartesi 2120 üzeri kapanış almamız şimdilik yeterli.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Kuslu sitede yine konya reklami yapildi. Yarin konya yi yapistirirlar tavana. Belki biz de 2200 üstüne atariz. Ama 3 büyüklerde geri kaldik...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5. kuşlu sitelerin çapı yetmez bunlara hocam..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    Alman Sanayi Federasyonu (BDI), 140 ülkenin onay verdiği küresel asgari kurumlar vergisi düzenlemesinin en az 2025'e kadar ertelenmesi çağrısında bulundu.

BDI'dan yapılan açıklamada, federasyonun Alman endüstrisi, şirketlere mevcut krize hazırlanmak için daha fazla zaman vermek için 2025'e kadar küresel asgari kurumlar vergisinin en az bir yıl ertelenmesi çağrısında bulundu.

Açıklamada, küresel asgari kurumlar vergisinin 2024 gibi erken bir tarihte uygulanmasının gerçekçi olmadığına vurgu yapılarak, “BDI, küresel asgari kurumlar vergisinin başlangıcını 2025'e ertelemenin gerekli olduğunu düşünmektedir. Planlanan asgari vergi kuralları oldukça karmaşık. Mevcut krizde ek çaba gerektirecek. Asgari verginin başarılı bir şekilde uygulamaya konması için şirketlerin hazırlık ve uygulama için yeterli zamana ihtiyacı var.†denildi.

Ayrıca Almanya'nın küresel asgari kurumlar vergisini Avrupa Birliği'nde yasalaşmadan uygulayabileceği fikrine de karşı olunduğunun belirtildiği açıklamada, “Küresel asgari vergilendirmede tek başına hareket etmek, Alman şirketlerinin rekabet gücüne zarar verir.†değerlendirmesinde bulunuldu.

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD), 8 Ekim 2021’de aralarında ABD, Çin, Almanya, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de yer aldığı, küresel Gayrisafi Yurt içi Hasıla'nın (GSYH) yüzde 90'ınından fazlasını temsil eden 140 ülkenin uluslararası vergi reformuna yönelik anlaşmayı kabul ettiğini açıklamıştı.

Anlaşma; Google, Amazon, Microsoft ve Facebook gibi internet şirketleri de dahil olmak üzere küresel şirketlerin 2023'ten itibaren en az yüzde 15 vergi oranına tabi tutulmasını sağlayacak.

OECD'nin 2012'de bu yana üzerinde çalıştığı ve 140 ülke arasındaki müzakereleri koordine ettiği küresel kurumlar vergisi düzenlemesinin, çok uluslu şirketlerin cazip vergi oranları sunan İrlanda ve Macaristan gibi ülkelerde genel merkezleri kurarak vergiden kaçınmalarını zorlaştırması bekleniyor.

OECD, Temmuz 2022’de küresel asgari kurumlar vergisinde yeni kuralların 2024'te yürürlüğe gireceğini açıklamıştı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. 42 lotla tavan mı olur
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

8. böyle hareketler yapma inanırızz
    hayallerimizle oynama bfren

Sayfa 7/280 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •