Sayfa 7/881 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 7048 madde; 49 - 56 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,365
    Ayiklanacaklar...

Temizlenecekler...

Aglayanlar, sizlayanlar, dovunenler, boncuklarla alay edenler veda edecekler...

Rizklarini baska yerde arayacaklar..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Neymiş efendim satış rakamları rekor kırıyor muş muş… O rakamlar bir takım çaycılar için değil yıllarca hisseye yatırım kararı alıp dirayet ve feraset ile bekleyebilecek tipler için rekor kırıyor. Onlar için anlamı var. Şimdi bu çaycılar rekor satış diye hisseye daldılar muhtemelen elin oğlu BofA da veriyor ayarı. Hem paralarını hem akıllarını alır sonra yolumuza devam ederiz. Yok öyle herkesin gördüğünden köfte yemek. Öyle olsaydı herkes paranın içinden geçerdi.

Dk : 13

Kasnak Spor 3 Çay Belediye 0

Az insan çok huzur

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ayiklanacaklar...

Temizlenecekler...

dudu abi anlamadığım ve öğrenmek istediğim için sormak istiyorum..

belli hisselerde, hissenin çoğunluk hissesine sahip olmayan kişi/kurum tahtayı bilerek mi yukarı sürmüyor yani?

diyelim ki son 3 haftada , irili ufaklı yatırımcılar 1 milyon lot topladı. 3 aylık rapor açıklanana kadar.. BOFA, bu 1 milyon lot eline geçmeden tahtayı yukarı sürmez gibisinden bir anlam mı çıkarmamız gerekiyor dediklerinizden?

sadece bilmediğim ve öğrenmek istediğim için soruyorum..

yatırım tavsiyesi değildir

sevgi ve saygıyla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,365
     Alıntı Originally Posted by caner Yazıyı Oku
    dudu abi anlamadığım ve öğrenmek istediğim için sormak istiyorum..

belli hisselerde, hissenin çoğunluk hissesine sahip olmayan kişi/kurum tahtayı bilerek mi yukarı sürmüyor yani?

diyelim ki son 3 haftada , irili ufaklı yatırımcılar 1 milyon lot topladı. 3 aylık rapor açıklanana kadar.. BOFA, bu 1 milyon lot eline geçmeden tahtayı yukarı sürmez gibisinden bir anlam mı çıkarmamız gerekiyor dediklerinizden?

sadece bilmediğim ve öğrenmek istediğim için soruyorum..

yatırım tavsiyesi değildir

sevgi ve saygıyla
    Evet gusel kardesim..

Sonucda bu tahta yapicilarin isi kisa vadecileri, son donemde girenleri v.s sasirtarak, onlarin uzerine oynarak para kazanmaktir..

Bir kac dalgalanma yaparlar, capraz alis satis yaparak bir kismi oyle dokulur..

Yukari cekmeyip bekleterek bir kisminin umudunu kirarlar..

Oyun cok cesitli..

Bir cok varyasyonu var.

En guzeli mali alip kenara cekilmektir.

Aksi halde para kazanman tamamen bir tesaduf olur.

Kimse kimsenin cebine para koymaya merakli degildir bu dunyada.

Syg.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Kanımca kötü bilanço gelecek olsa, bilançoya kadar hisseyi yukarı götürürlerdi. Beklentim, orta/iyi gibi bir bilanço gelecek. Şu an biraz hisse toplanmaya çalışılıyor sanki...

6. Dünya yeniden dönüyor şarkısında Redd umrumda değil diyordu o geldi aklıma…
    fiyat umrumda değil hisse senedi almıyorum şirkete ortak oluyorum gerisi boş…
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ayiklanacaklar...

Temizlenecekler...

zavallı birisin. Bu forumda kendini tatmin ediyorsun. İleride seni hatırlarsam boncuh çu diye hatırlayacağım

8.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    zavallı birisin. Bu forumda kendini tatmin ediyorsun. İleride seni hatırlarsam boncuh çu diye hatırlayacağım
    Sn. Dudu'yu TTKOM taşıdığı yıllardan beri takip ederim, Allah bin kere razı olsun o ve onun gibi birkaç kişiden ( Cautionary, Buhur vb), vakti zamanın da 15 TL den de Froto aldık şimdi 600 TL'den de alıyoruz, varlıkları paylaşımları direnç kazandırıyor.

Sayfa 7/881 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •