Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 180 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Cumhurbaşkanlığı Sistemi Türkiyede Neleri Değiştiricek

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    söylediğinizin muhabı benim açık açık ne düşünüyorsanız söyleyin
    karından konuşmayı sevmem ben de herşey nettir
    sen başlık açmaya devam et.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    anlaşıldı ...

farklı görüşe tahammül ?
    farklı görüşlere sonuna kadar tahammülüm vardır farklılıklarımız zenginliğimizdir diye düşünüyorum ama konu başlığı ile ilgili yazarsanız hiç bir sorun olmaz

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    sen başlık açmaya devam et.
    sen de böyle esrarengiz uyarılara devam et
    Son düzenleme : rumenigge; 23-05-2017 saat: 16:04.

4. 2002 de tüm askeri birliklere dev gibi direk dikip bayrak asma işlemi...bu aslında gelen tehlikenin farkına varıp bir önlem alma işlemiydi..sonradan ülkenin her tarafına yayıldı...2002 den sonra yaşanan olaylara bakınca ülke üzerinde ne tür oyunlar oynandığını gördük...buna destek verip milli orduyu yok etmek için savcı olanlar...kozmik odaya girip sırlarımızı çalanlar...bunlar kimler hepimizin malumu...yapamadıklarını tek adamla yapmaya çalışıyorlar..buna çanak tutanlara deeeeeeeeeeeeecek çok şey var...baklayı ağzımdan çıkardım...anlayana...
    clandras'ı google'dan tıklayın yaşadığım yeri görün...

görünen iktidar değişme hazır
    ancak muhalafette şaşkınlık devam ediyor
    partinin genel başkanı eskiden iyi kötü başbakan yada koalisyon olursa başbakan yardımcısı adayıydı
    şimdi
    sanki başbakanlık var da cumhurbaşkanlığı seçiliyormuş gibi parti genel başkanı kendi dışında aday arıyor
    o zaman şu sorulur seçilme ihtimali olan aday bile değilsen neden partinin başındasın
    nitekim soruluyorda
    zaman her şeyin ilacı
    zamanla onlar da
    alışacak
    uyum
    sağlayacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    anlaşıldı ...

farklı görüşe tahammül ?
    farklı görüşe tahammül meselesi değil british, senin yaptığın otomatik karşıt propaganda copy paste, hepsi bu

bu copy paste işini yapacak bir başlık açtığında dilediği kadar dilediğin süre dilediğin propagandayı yapabilirsin böylece görüntü kirliği yaratmamış olur değerli başlıkları değerli paylaşımları sabote etmemiş olursun

bunu diyoruz, ha ben devam edeceğim diyorsan yönetime rica edeceğiz ve sana karşı bir önlem isteyeceğiz, mesela "insert image" butonunun iptalini isteyeceğiz , bizi buna mecbur ediyorsun

başlıkları berbat etme saygılı ol yada copy pasteden vazgeçip düz yazıyla ifade et kendini

daha nasıl anlatalım ,insanı yazmaktan soğutuyorsun gına getirdin?
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    görünen iktidar değişme hazır
    ancak muhalafette şaşkınlık devam ediyor
    partinin genel başkanı eskiden iyi kötü başbakan yada koalisyon olursa başbakan yardımcısı adayıydı
    şimdi
    sanki başbakanlık var da cumhurbaşkanlığı seçiliyormuş gibi parti genel başkanı kendi dışında aday arıyor
    o zaman şu sorulur seçilme ihtimali olan aday bile değilsen neden partinin başındasın
    nitekim soruluyorda
    zaman her şeyin ilacı
    zamanla onlar da
    alışacak
    uyum
    sağlayacak
    ana muhalefet partisi sn.erdoğanın karşısına çıkaracağı adayı dışarıda arıyor ancak mhp nin referandum sürecinde iktidar partisine verdiği desteğe ateş püskürüyordu

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demeli

sn.erdoğanın karşısında her seçimi kaybedeceksin ve buna rağmen partinin başında metazori kalacaksın gelgelelim çıkıp ben başkan adayıyım diyemeyeceksin ???

trajikomik
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

8. AKP’nin emekçilere kapattığı Taksim Meydanı’na, ‘Okçu heykelleri’ yerleştirildi.

http://gazetemanifesto.com/2017/05/2...yerlestirildi/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •