Sayfa 7/196 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1567 madde; 49 - 56 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Ucuz hisse daha ne istiyonuz. Ses cikarmayin toplayin iste.

2. portala bir haber mi düştü acaba? bu hareketliliğin sebebi ne?

3. spek amca, 11.20 lerde çevire çevire kayışı aşınmadan dolayı koparacaksın.

4. Cok yetenekli spegimiz var. Bu kadar sığ kağıdi bu hacimle bu fiyatta herkes tutamaz. Tebrikler. Takdir ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by overmoon Yazıyı Oku
    Cok yetenekli spegimiz var. Bu kadar sığ kağıdi bu hacimle bu fiyatta herkes tutamaz. Tebrikler. Takdir ediyorum
    Vardır bir derdi dostum..
    Takılsın bakalım..

6.  Alıntı Originally Posted by boğaç1 Yazıyı Oku
    TL seviyesinde. Düzenli bir temettü dağıtımı bulunmayan şirket, son olarak 2008 yılında yüzde 107,31 bedelsiz sermaye artırımında bulundu.

Çimentaşâ€™ın son bilançosuna göre elde edilen geçmiş yıl kârları 587,6 milyon TL seviyesinde.( 9AYLIK BİLANÇODA KASADAKİ PARA )

geçici beyannamede KAR 86.937.273.94 2015 KARINI NEREDEYSE ÜÇE KATLAMIŞ

kasadaki geçmiş yıllar karlarıyla beraber bilançoda kasadaki para ne kadar olmuş merak ediyorum ? bilanço açıklandığında hepbirlikte göreceğiz

GARANTİ bankası son hisse satışıyla bankada aslan payını İSPANYOL BBVA ya bıraktı

ÇİMENTAŞ ın sahibi kim ? İTALYAN CEMENTIR HOLDİNG

HİSSENİN SON YÜKSELİŞİNDE aşırı alım yapan aracı kurum kim ? GARANTİ YATIRIM

ŞİMDİ SORU ŞU ACABA 2 AKDENİZ KANI TAŞIYAN YABANCI YATIRIMCI ŞİRKET CMENT HİSSELERİNDE GARANTİ YATIRIM VASITASIYLA BU KADAR NİYE YAKINLAŞTILAR?

GENEL KURUL YAKINDA ,..YAKLAŞIK 10 YIL ÖNCESİNDE OLDUĞU GİBİ YATIRIMCI LEHİNE BEDELSİZ VEYA TEMETTÜ GİBİ BİR KARAR ÇIKAR MI ?

ŞUBAT AYI HAREKETLERİ DAHA BÜYÜK HAREKETLERİN ÖNCÜSÜ OLABİLİR Mİ ?

BEN SADECE ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPTIM YUKARIDA YAZDIKLARIM TAMAMEN ŞAHSİ GÖRÜŞLERİMDİR YTD.
    hangi kari uce katlamis ? 2015 kari 73.232.000(http://appws.isyatirim.com.tr/C_LT_f...px?stock=CMENT) 2015 gecici vergide kari 80.000.000 kusur, nereden cikartiyon uc kati kar yaptigini ??
    sahibinin italyan oldugunu biliyorsunda, ortulu mal transferi davalarini nasil unuttun? adamlar sirketin karini gostermemek icin danisma adi altinda birton para veriyor asil italyan sahibinin yurtdisindaki sirketine (bak genel yotenim giderlerine), adamlarin yonetimine bir bak kac yabanci var,bunlar sana bana para verirmi saniyon ?? sanki spek agiziyla konusuyorsunuz, biz yandik baskalari yanmasin,arastirmadan aldik elimizde patladi,bu hisseyi almak isteyen internetten bir arastirma yapsin ondan sonra alsin,burada yalan yanlis beyanlara aldanip hisse alip satmayin,

7. Yönetim
    Genel MüdürPaolo Zugaro
    Yönetim KuruluWalter Monthevecchi, Francesco Caltagirone, Francesco G. Caltagirone, Alessandro Caltagirone, Paolo Zugaro, Massimiliano Capece Minutolo, Marco Maria Bianconi, Massimo Angelo Sala, Taha Aksoy, İlhan F.Gürel,

ha bu gavurlar sana bana para verecek haa ?//

Sayfa 7/196 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •