Sayfa 7/1004 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Viop LV

1. altına ne oldu bir haber mi var...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Umarım senin açtığın topic Tuprs için güzel olur

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Müsaadenizle ben açayım, olurmu

viop 9659
    usd 31,22
    gold ons 2031
    brent 81,91

3. 29 Şubat 2024 09:42
    Güncelleme: 09:45

Twitter'da Paylaş
    Facebook'da Paylaş
    WhatsApp'da Paylaş
    Süper Lig'in yayın ihalesinde Saran Medya ile beIN Sports arasında işler kızıştı. Saran Medya, Türkiye Futbol Federasyonu'na 150 milyon euroya yükseltip özel bir talepte bulunurken, gözler beIN'e çevrildi.
    Trendyol Süper Lig'in yayıncı kuruluşunun kim olacağı hala belirsizliğini koruyor. 2024-2025 sezonunda mevcut yayıncı olan beIN Sports'la sözleşme sona eriyor. Yayın ihalesi için dört firmanın ihale şartnamesi aldığı bilinirken, o firmalardan biri olan Saran Medya teklifini 150 milyon euroya yükseltti. Ayrıca Yayın İhale Komisyonu ve Saran Medya arasında yapılan görüşmede Saran Grubu, ihale süresinin 3 yıl değil 5 yıl olmasını talep etti.

TFF bu teklifi beklemeye alırken, beIN Sports'tan geri dönüş bekleniyor. TFF daha önce yaptığı açıklamada ihale sürecinin 29 Şubat 2024'te tamamlanmasını beklediğini belirtmişti.

yazıklar olsun Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın tez zamanda.

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Futbol yayın ihalesi iptal edilmiş
    Türkiye ligi 5 kuruş etmez...

Zaten izliyemiyorum...

Şubat başı kapattırdım 150 liradan 400 liraya çıkarmışlar...

Alın başınıza çalın dedim...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,083
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Akşama öğrenirim Yavuzdan yaşını. O zaman beter ederim bunu eski günlerine mumla arar. Pamukla bırakmam oni
    Bilmiyoumki ağabey ananem 97 yaşında diyince 52 olabilir diye salladım işde.

Benim ananemde 27 li idi bana yakın olabilceğini düşündüm.
    torunlarının en büyüğü 54 yaşında 2 ben 52 diye aşağı doğru gidiyor işde.....
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    29 Şubat 2024 09:42
    Güncelleme: 09:45

Twitter'da Paylaş
    Facebook'da Paylaş
    WhatsApp'da Paylaş
    Süper Lig'in yayın ihalesinde Saran Medya ile beIN Sports arasında işler kızıştı. Saran Medya, Türkiye Futbol Federasyonu'na 150 milyon euroya yükseltip özel bir talepte bulunurken, gözler beIN'e çevrildi.
    Trendyol Süper Lig'in yayıncı kuruluşunun kim olacağı hala belirsizliğini koruyor. 2024-2025 sezonunda mevcut yayıncı olan beIN Sports'la sözleşme sona eriyor. Yayın ihalesi için dört firmanın ihale şartnamesi aldığı bilinirken, o firmalardan biri olan Saran Medya teklifini 150 milyon euroya yükseltti. Ayrıca Yayın İhale Komisyonu ve Saran Medya arasında yapılan görüşmede Saran Grubu, ihale süresinin 3 yıl değil 5 yıl olmasını talep etti.

TFF bu teklifi beklemeye alırken, beIN Sports'tan geri dönüş bekleniyor. TFF daha önce yaptığı açıklamada ihale sürecinin 29 Şubat 2024'te tamamlanmasını beklediğini belirtmişti.

yazıklar olsun Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın tez zamanda.
    Saran hem euro teklif vermiş, hem de rakam yüksek.. Bien TL teklif vermişti. Rakam da azdı..
    Diyecek bir şey yok...

yavaş ver be long ney var.

.....

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Bilmiyoumki ağabey ananem 97 yaşında diyince 52 olabilir diye salladım işde.

Benim ananemde 27 li idi bana yakın olabilceğini düşündüm.
    torunlarının en büyüğü 54 yaşında 2 ben 52 diye aşağı doğru gidiyor işde.....
    Annem dedi ananem demedi.

Sayfa 7/1004 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •