Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Viop altın/usdtry sistemli trade

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Matriks ve mt5 platformu hariç olan grafikler, investing.com platformuna ait göstergelerdir ve ücretsizdir.

Link

https://tr.investing.com/indices/ise-100-chart

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Arkadaşlar burada paylaştığım indikatörleri ben kullanmıyorum fakat geriye dönük taramalarını yaptım. Sonuçlar gayet iyi göründü bana. Özellikle stepMA olan mavların üzerine düşük değer ikinci bir mav atarak kesiştirdiğinizde gayet güzel bir sisteminiz olur.
    Ama bana sorarsanız eğer günlük-seanslık veya 2 saatlik periyod kullanacaksanız, önce diğer sayfalara bakın orada trade edeceğiniz enstrümanın ana yönünü bilmek zorundasınız ve bununla ilgili başka bir resim göreceksiniz. Bu yatırım enstrümanı hisse senedi olacağı gibi vadeli enstrümanlarda olabilir fakat hepsinde iyi sonuçlar alabileceğiniz malzemelerdir bu paylaştıklarım.
    Arşivimde binlerce sistem ve indikatör mevcut. Bunlar Bist100'den tutunda, pariteler, metaller, tüm vadeli endeksler, yabancı hisse senetleri vs. vs. için çok geniş bir arşiv tuttum yıllardır. Benim için bu çalışmalar hem meşgale, hem trade, hem para kazanma hemde karşılıksız yardım olarak birilerine yardımcı olmaktır.
    "Boş beyin şeytanın en iyi atölyesidir"

Zaman zaman yine uygun gördüğüm daha doğrusu istikrarlı para kazandıracak çalışmaları paylaşacağım. Sisteminiz olmadan
    para piyasalarında al-sat'a girmeniz zararla sonuçlanabilir. Bu yüzden kullanımı oldukça basit olan bu şeyleri denemenizi tavsiye ederim. Ve ayrıca özellikle iyi indikatörleri aramanın size para olarak döneceğini unutmayın. Bol şans şimdilik.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Ons'da longum.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

X30yvade günlükte görünüm.

X30yvade haftalıkta görünüm.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

Çoğu zaman 4 çizgi her şeyi anlatır.
    1. direnç
    2.direnç şeklinde

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

DJI-D görünüm

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Saatlik viob son durum kapanış itibari ile.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

Bist100 ve vadeli endekste yükseliş devam ediyor.
    Birinci kırmızı çizginin altı eğer fake düşüş olmadığı takdirde ayı piyasasısıdır. Şu an bu çizginin üstü sürtünmesiz bölgedeyiz (boğa piyasası) Mavi çizgi ise riskli bölge.

Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •