Sayfa 7/91 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 723 madde; 49 - 56 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1009500

brüt 0,2682451 tl

net 0,2414205 tl temettü dağıtılması genel kurulun onayına sunulacak.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Bensattımgitti...ustam..Allah razı olsun..sayende ekmek yedik..nerede takılıyorsun gelelim😂😂😂😂

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Şirket güzel yüzde ellıye yakın özsermaye artışı olmuş ..

İhracat ağırlıklı çalışıyor .iştırakleride gayet iyi ..

20 TL olsa fk 6/7 TL arası olurkı babanın oğluna satarsın ..!!!

Defter değerı 9,19 TL

Bera holding bünyesinden halka arz oldu ..!!

Eğer oradan bir katekullı olmaz dürüst olur temettü ödemesi de geleneksel hale gelırse ıyı fıyatlar gelebılır ..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

karşılaştıralım.

Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    O kadar tuhaf hareket ediyor ki tekrar 9.50 lere gelir mi diye düşündürüyor. Yoksa en iyi kağıt senetlerinden biri.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Arzdan alanların,ya da fiyat istikrarı yapanların satışları olabilir.Ne de olsa 6.60-11 yaptı,,,%67.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Arzdan alanların,ya da fiyat istikrarı yapanların satışları olabilir.Ne de olsa 6.60-11 yaptı,,,%67.
    Hocam 6,95 ten arz oldu senet.!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Gerçek hareket 8 lerde başladı..8-11 arası neli hiç pirim yapmadı bana göre..çerez parası..😂kontrolmatik 6 dan 130 lara gitti pirim o..

Sayfa 7/91 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •