Sayfa 7/997 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Biz yine de eşeği sağlam kazığa bağlayalım da, ben şahsi olarak para işlerinde biraz detaycıyımdır.
    Meyvayı soymadan içi nasıldır bilemem, basket topuna kafa atmam , evi görmeden almam.
    Sn rxpu yaşınızı ve mesleğinizi bilmiyorum.
    Bedava peynirin fare kapanında olduğunu bilecek yaş ve tecrübeye sahip olduğumu belirtmek isterim.

2.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Aracı kurum bankalardan oran alıyor,seçenekleri bana sunuyor banka kararını ben veriyorum.Benim adıma istediğim bankaya mevduat hesabı açıyor.
    Rakamlar toplu ve yüksek olduğundan mutlaka oranlar rekabetçi oluyor.
    adı üzerinde ''aracı kurum''sadece aracılık ediyor küçük bi komisyon alıyor.

not:sağlam aracı kurum sizin artı menfaatinizedir.(aracı kurumunuzun bu işlemi yasal olarak yapmaya yetkisi varmı araştırınız..!!!!)

YTD
    Bana mantıklı gelmedi, hem riskli görüyorum, ne kadar risksiz denirse densin araya 3. bir kurum giriyor.
    Bir sorun durumunda klasik Türk mantığı işler, risk yok diyenler kaybolur ya da bas git derler size.

Ayrıca toplu parada daha yüksek olacağını düşünmem. Zaten hadi yüksek oldu diyelim 0.25 fazla verebilirler en fazla. Sonuçta ben de pazarlık yapıp max oran alabiliyorum mesela, 14.00 odea idi cuma günü için, aracı kurum ile fazla oran verildiğini varsayalım, 14.25 olur bu, 14.30 olamazki 0.25 için de bu değişik yöntem mantıklı olmaz. Ayrıca dediğim ibi toplu paraya fazla veriliyor işi de her zaman geçerli olmaz.

Amerikada işler kötüye gidiyor dünyada yaptıkları bumerang gibi kendine dönüyor.

https://www.facebook.com/RTAmerica/?...Gd1wmVUD8TLd_s

https://www.youtube.com/watch?v=YzhqO3iYlxk

Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    Bana mantıklı gelmedi, hem riskli görüyorum, ne kadar risksiz denirse densin araya 3. bir kurum giriyor.
    Bir sorun durumunda klasik Türk mantığı işler, risk yok diyenler kaybolur ya da bas git derler size.

Ayrıca toplu parada daha yüksek olacağını düşünmem. Zaten hadi yüksek oldu diyelim 0.25 fazla verebilirler en fazla. Sonuçta ben de pazarlık yapıp max oran alabiliyorum mesela, 14.00 odea idi cuma günü için, aracı kurum ile fazla oran verildiğini varsayalım, 14.25 olur bu, 14.30 olamazki 0.25 için de bu değişik yöntem mantıklı olmaz. Ayrıca dediğim ibi toplu paraya fazla veriliyor işi de her zaman geçerli olmaz.
    Adı geçen bankadan bu yöntemle mutlaka bi tık daha yukarıda oran alırım ve para dönüşlerinde eft ödemem diğer zahmetlere girmem.

Bana cazip olan tarafı ben ağırlıklı olarak borsa yatırımcısıyım her an en kolay ve en karlı şekilde parama ulaşabiliyor borsada alım yapabiliyorum.Bu işlemleri sadece bir telefonla yapabilmek benim için bulunmaz nimet.
    tabiki tercih kişiye aittir.tavsiye değildir.

YTD

Gerçek Enflasyon unun 2 katı olduğu a inanıyorum.bunlar bizle dalga geçiyor.2013 TE kuzu eti 40 TL şimdi 80.nasil oluyor .%50 enflasyon!

Banka defter yazdirma ile ilgili bir soru sormak isterim.
    Santiye de bir abi ben izne giderken banka cuzdani ile kendi tc kimlik kartini bana verecek, ben de kendi sehrimde bu banka nin subesinde o hesap numarasina ait olan cuzdana son hesap hareketlerini yazdirmami istedi. Buna banka izin verir mi

Saygilar............ (adamin demek ki internet bankaciligi yada bir MT si yok, ulke disindan da telefon bankaciligi yapsa cok uzun surer, konusmalar da kesik kesik olur)
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

7. Vekalet gerekir normalde ama işlem basit ve para hareketi içermediği için tanıdık bankacı yapabilir.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

para hareketinin icerigi yazicak ama deftere - bir de o banka da tanidik yok aslinda..

Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Vekalet gerekir normalde ama işlem basit ve para hareketi içermediği için tanıdık bankacı yapabilir.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 7/997 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •