Sayfa 70/309 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 553 - 560 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    sipastigeemi kafa takdın sana dedim onu digerlerine dwgil mecazi mürsel tanıyonmu ?ytd
    Bir Spastik engellinin tırnağı bile olamayacak bir yaratıksın. Seni muhatap aldığıma da lanet olsun. Adalet ve vicdan seni de bulacak inşallah.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. birleşmeden medet umup dua eden sensin şimdi çıkmışın magdur ve dürüst kimligine büründün o kadar magdur vardı o zman niye dua ettin gece gündüz birleşme olsun diye aynada kendine bak 5 kademe adam satmaya kalkarsın sen bu tahtada dayamazsın 5 yıl 4 yıl ama bizim para ihtiyacımız yok allaha şükür bekleriz biraz ötede oyna koçum ytd

3. biz birleşeme olmasın diye yapmadımız kalmadı sen ne yaptın 5 kademe mal satmak için sen bizim yolumuzdan gelemezsin bizim yolumuz dikenli ytd

4.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    merhaba ben 1 tl olduğundan beri alıyorum. hiç satmadım. 38 kuruşa kadar sürekli alım yaptım. durup dururken kimse 40 - 42 kuruşluk mala 55 kuruş vermez. o kadar çok aldım ki maliyetim 53 kuruşa düştü. migros kipa birleşmesi olayını iyi inceleyin. spk nın kararını da inceleyin. 25.07.2018 günü yayımlanacak olan SPK Bülteninde Anelt kararı çıkacaktır. elde olan veriler ve yapılan başvurular ışığında SPK belirli bir birleşme oranı ve yeniden hesaplanan ayrılma hakkı fiyatıyla şartlı birleşmeye onay verebilir. Bu durum herkesin işine gelir. Rıdvanın da işine gelir. Çünkü fazla olan bedel kendinden değil kasadan çıkar. Orta ve uzun vadede en karlı işlem herkes için bu olur.

Mantıklı tahminim bu olup sadece fikirdir ve tahminler içerir. Yatırım tavsiyesi asla değildir.
    sadece birleşme olsun ben av peşindeyim diyen biri acemida ve gıdacı aynı kşi bak birleşme olmasını istedigi yazıyı okuyun eger birleşme olsa idi anele 1 tl iner 5 bir 20 kuruşa giderdi hisseler ytd davada düşer

5. benim cigerime ateş düşmüş ben gibi arkadaşlarım var iken ertigi dua belgesini koydum şimdi adamlıkdan bahsediyor utanmadan ytd

6.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Spastik bir engellilik halidir. Herkesin başına ya da çocuğunun başına gelebilir. Asla bir hakaret aracı değildir. Sen de dahil dünyadaki hiç kimse bu insanları rencide edemez. Terbiyesiz olduğun kadar aynı zamanda vicdansız bir insansın. Allah tan korkmaz, kuldan utanmaz. Senin gibi bir kimliğim olacağına, kimliksiz gezerim daha iyi.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bravo..Bu anlayış kapasitesi olmayan insan görünümlü kişi anlamaz....

7.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    bu gıdacı ve acemida orkun arkadaşlar birleşme olsunda 5 kademe üstden mal vereyim diyen yarım yamalak hukuk okumuş akıl satıyor ytd
    Ne Alaka ben O dediklerinden biri İsem en Ağır söylemleri Kabul ediyorum.Bu Arada Herkese Hayırlı Cumalar..Milyon lotları duyunca ikimizi Aynı Kişi Sandı.En Sevdiğim Kutsallar Üzerine And İçerimki Dediği İki Kişiylede ,,Alışverişim bağlantım Alakam Yokturrrrr!!!!!!!!Orkun kimm Gıdacı kim İkisinide Bilmem Tanımammmmm.Cuma Cuma daha Diyeyim .Yalan Diyen Adi Olsun Şeref Haysiyet Yoksunu Olsun....

8. Yürü koçum anca yetisirsin çocuk aklına borsa sna göre değil.

Sayfa 70/309 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •