Sayfa 70/841 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 553 - 560 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Galiba maliyeti 150'nin altında olanlara yeter siz doydunuz kalkın diyor 😄😄

2. Devre kesme, 20 dakikada -5 den +5, sonra tekrar -5, bakalım ilave ceza için bir hayli uğraştı, başarılı olacak mı?

3.  Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Devre kesme, 20 dakikada -5 den +5, sonra tekrar -5, bakalım ilave ceza için bir hayli uğraştı, başarılı olacak mı?
    burdan ceza alacak bir olay yok bence zira 173k aldı yarım saatte qnb. 130k lotu direk çize çize gitti +4e sonrasındada geride bıraktıklarına alımlara bastılar malı. toplamda 173k almış oldu.

4. Cezada objektif bir kriter uygulamadıkları için isteyene bahane olabilir...

5. Sasa yarın 103ten dönecek mi ? O dönerse kontr donecek mi ? Kontr dönerse Gesan +6 yakacak mi ? Yakınca oradan geri salacak mi ? Salmasin...Bekleyelim...

6. enerjide biraz ayarı kaçırdılar bu kadar da düşürmek hoş degil cogu iyi fiyatladı ama hepsinin altı dolu masa sandalye şirketleri degil...her bilançoyla daha da ucuzlucaklar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. Yine de en sağlam gesan duracaktır...enerjilerdeki bu genel düzeltme bittikten sonra terkrardan bir çıkış dalgası oluşacağını düşünüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Dususlerde yatirim firsati dedik aldik ama beger ortalamayi yukseltmisiz,
    bes belli birileri biseyler yapiyor ,

GESAN, KONTR, KMPUR, SMRTG, ERCB, HKTM, MIATK direk beraber hareket ediyor

kim ve ne amacla bunlari dusuruyor ? amac ne ?
    bunlar boyle duserken, THY, EREGL , KOZA ucuruluyor

benim bu hareketlerden cikardigim sonuc , birileri operasyon cekiyor ama amac ne ve kimler yapiyor
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Sayfa 70/841 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •