Sayfa 70/335 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 553 - 560 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

Alıntı Originally Posted by ay_yıldız Yazıyı Oku
    Bugün 1,25 ten çok cüzzi bir miktarla giriş yaptım.Orta vadeli 20-30 bin lot daha alım yapmayı düşünüyorum.
    2018'den itibaren şirketin karlılığının artacağı ümidiyle girdik hayırlısı olur inş.
    2020 de borsanın flas kagıdı olacagına inanıyorum....azar azar almaya baslamak lazım...ytd

Alıntı Originally Posted by acemi_yatırımcı Yazıyı Oku
    Sn Yakamoz dedenin yarın buraya geleceğini şahsen düşünmüyorum.

yarınki kapanıştan sonra alım için beklediği fiyatların hayal olduğunu anlayacaktır

dede az düşünse beklediği fiyatlar mevcut konjonktürde hayaldir. batısöke için bırakın 2018 ilk yarıda açılacak yeni tesisi yapılan yatırımın tl karşılığı yaklaşık 540 milyon TL. + ilave mevcut tesisi ve batı enerjideki iştirak oranı ile yeniden değerleme yapılsa dönen ve duran varlıkları milyar tl yi aşan bir şirketten bahsediyoruz.

büyük bir ihtimal dede şirkete değer biçerken ve hisse başı ederini hesaplarken sadece batı sökenin batı enerjideki iştirak oranını değerleme yaptı

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

3. Bölünmeden önceki fiyata göre 1.85 e denk geliyor. Endeks 80 binlerde iken bu rakam da idi. Bedelli sonrasın da elindeki hazır degerleride dikkate alırsak borçlarının yüzde 65 ini kapatabilecek duruma geliyor. Borcununu 200 milyonluk kısmının vadesi( ödemeleri) 5 yıldan sonrs başlıyor. Yani 5 yıllık vadede borçsuz diyebileceğimiz 2 tane (bir tanesi modern ve yeni) fabrikası faaliyette olan bir şirketten bahsediyoruz. Bedelli sonrasında bu özellikler gündeme gelecek. Ucuzun ucuzu algısı ile kağıda giriş olacaktır. Bu bence kaçınılmaz. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Oooo burası bayağı güzel konser sahnesine dönüşmüş
    2018 beklentileri bayağı rant vaad ediyor anlatılana göre
    İnşallah bu anlatılanlar doğrudur
    Piyasadaki en ucuz çimento hissesi

Sayfa 70/335 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz