Sayfa 701/893 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 7144 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Öküz altında buzağı aramaya gerek yok tahtayı yapan zat-ı muhteremler çıkarları doğrultusunda şu an yukarı gitmeyi uygun bulmuyorlar.

Işinize gücünüze bakın tatil yapın illa bir ara fiyatı yukarı çekecekler parası olana da şu an da mis gibi fırsat veriyorlar.

2. Ucar abi direksiyona oturdu gibi... bakalim nereye kadar sürecek arabayı..

3. Ucar abiyi bilmem ama bugun ben ufak bir hareket cekip, yoklama aldim. Tahminim dogru cikti sanirim zira mal falan satan yok, en kucuk atak yaparsan hemen yukari tasiyorlar. Kisacasi su anki yarinki haftayaki fiyatlara takilmayin, hepsi yildirma politikasi. Biz fiyati biliyoruz, onemli olan da bu...herkese selamlar, sevgiler.

4. Zaten sıkıntı; ne alici var ne satıcı... alan almış.. Uçar abinin kurumlarını ve tarzını bildiğimiz için onun geldiği belli.. sizin de dediğiniz gibi sayın tarlaci abim fiyata takılmıyoruz. Ederine oyle ya da böyle gidecek. Biz sabırlı yatırımcilariz. Saygılar...

5.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Zaten sıkıntı; ne alici var ne satıcı... alan almış.. Uçar abinin kurumlarını ve tarzını bildiğimiz için onun geldiği belli.. sizin de dediğiniz gibi sayın tarlaci abim fiyata takılmıyoruz. Ederine oyle ya da böyle gidecek. Biz sabırlı yatırımcilariz. Saygılar...
    Herkes filmin sonunu merak ediyor.. ben mutlu son bekliyorum.. hatta çok mutlu son.. bekleyecek de zaman az kaldı.. bu kadar bekledikten sonra

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Zaten sıkıntı; ne alici var ne satıcı... alan almış.. Uçar abinin kurumlarını ve tarzını bildiğimiz için onun geldiği belli.. sizin de dediğiniz gibi sayın tarlaci abim fiyata takılmıyoruz. Ederine oyle ya da böyle gidecek. Biz sabırlı yatırımcilariz. Saygılar...
    o halde ucar beyefendi artik bu sefer yarim birakmasin hareketi, tavan serileri baslasin, halaycilar da gelsin.

7.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    o halde ucar beyefendi artik bu sefer yarim birakmasin hareketi, tavan serileri baslasin, halaycilar da gelsin.
    Mehter marşı ile tam yol ileri.. adım adım iki ileri bir geri… ama ileri… bıktırma çalışması işe yaramadı sanırım.. bu saatten sonra kimse filmin sonunu beklemeden salondan çıkmaz…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bist denen bataklıkta bir kumarhane olmuş çakallar her yeri sarmış yatırımcı kalmamış her kes dolandıracak yolunacak kaz arama derdinde ...

Spek müsveddesi ne oldu hacim patlaması yaptın gittin geldin yine kimleri dolandırdın ama sen kabahatli değilsin sana bu fırsatı veren pahalıya al ucuza sat göreceli işlem yapan tatlı su kurnazlari akılları sıra seni yolacaklar ava giden avlanır...

Bist sinekli bakkal misali gelen giden yok turgg ise bu bakkaldaki raftaki tarihi geçmiş ama tavsiye edilen tüketim tarihine daha vakti olan bir ürün gibi...

Tarla arazi olacak sanki bu arada tarihi eser çıkan yerler gibi imara kapanacak korkusu var yatırımcılarda talep 0 ...

Alan çoktan almış bekliyor yeni gerçek alıcı piyasada hiç bir yerde yok tl zaten kullanım dışında kredi kanalları kapanmış gibi kkm piyasadan parayı çekmiş doları altını olan zaten yastık altında korkudan kıpırdamıyor bile...

Özet
    Seçime kadar gerçek bir alıcı ben zor görüyorum ama spek keyfi gelir yürüyeceğim hatta koşacağım der fiyatı yukarı çeker ona bir şey diyemem.

Şahsen kendimi gelecek yaza kadar hazırladım fiyat önemli değil param olursa ilave ederim satış kısmında olmam .

Uzun vadeli olarak tut pozisyonu devam zaten uzun vadede hepimiz öleceğiz o zaman sorun da yok demektir .

Buradan sn patrona ve sn spek efendiye saygilarimi sunarım size bir sitem etmiyorum sadece durum tespiti yaptım.

Herkes hak ettiğini eninde sonunda aliyor ne ekersen onu biçersin demiş atalarımız.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim umarım herkes gönlünden geçen fiyata satar malını ve bir an önce süreç tamamlanır....

Ben şimdi ufaktan kumsala şezlong a gideyim malak gibi yatayım kemiklerime güneş iyi geliyor kafaya da hasir bir şapka takayım da kafayı da üşütmeyelim

Sayfa 701/893 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •